Omatehtud jala kaalud

Jalgade raskused muudavad teie treeningu keerulisemaks, eriti kui teete põrandatreeninguid, nagu külgjärgsed liftid. Alustage valgust ja tõmmake aeglaselt üles, kui kasutate hüppeliigese kaalusid, soovitame autoritel Lindy Clemson ja Megan Swann. Samuti kasutage ettevaatust, kui teil on põlve-, puusa- või pahkluude probleeme. Jalgrataste vahele jätke üldse sellised kaalud, kuna see võib põhjustada vigastusi. Kaupluses või internetis ostes olevad jalanõud on vahemikus 1 kuni 20 naela. Saate ka ise neid teha.

Korduvkasutatav jalg kaalu

Kaaluge 1 kuni 1 1/2 naela. Uba toiduainete skaalal. See beebide kogus sobib kõige paremini oma toru sokkidega. Pange oad kaussi sisse. Kaaluge teine, võrdne kaal oadest.

Ühekordse jalgade kaal

Koo üks neljandik võrra pikkust torukujulist kotikest. Valage oad pintsakusse. Koo teine ​​okas, kook üle oad. Teine sõlm asetatakse umbes ühe neljandikult soki ülaosast, ütleb Missouri Extensioni ülikooli toitumisalane spetsialist Linda Rellergert. Oad on tagatud soki keskosas ja soki otsad on tühjad.

Kleepige sokk pahkluu või reie ümber. Või kinnita see kinnitamiseks kleeplindile, nagu näiteks Velcro, kleeplindiga konksu-silmuse kinnitusriba.

Täitke kaks tihendatud kilekotti liiva abil. Kaaluge kotid toiduaines ja reguleerige, kuni need on sama massiga.

Hoidke kott oma pahkluu. Julia Sweet räägib selle ümber turvalisuse tagamiseks esmakordse abivahendiga, ütleb Julia Sweet “365 tegevusele tervisliku toitumise, toidu ja lõbu jaoks kogu pere jaoks.” Veenduge, et liivakott jääb paigale, kuid ärge laske end kokku panna Tihedalt, sest see võib põhjustada jalgade nõrkust, Sweet soovitab.

Tõmmake rihm lahti, kui see on liiga mahukas, ja lõigake see vastavalt oma soovile.

Sidum soovitab kinnitada sidemega lõuend esmaabibahelaga.