Kui kiiresti sa langetad leiba tooteid?

See ei puuduta konkreetset toitu, mida sööte või ei söö, kui soovid kaalust alla võtta, selle asemel on see teie üldine päevane kalorite tarbimine. Leivatoodete leotamine võib olla osa kehakaalu langetamiseks vajaliku kalorite või süsivesikute tarbimise vähendamise strateegiast. Kuid kui kiiresti sa kaotad pärast leiba lõikamist, sõltub sellest, millist toitu sööte leiva asemel. Nagu mis tahes kehakaalu langetamise kava puhul, konsulteerige oma arsti või dieediarstiga, et aidata teil välja töötada oma vajadustele vastava plaani.

Leivatoodete kalorid

Kui kavatsete süüa leiba oma dieeti kaalust alla võtta, peate kõigepealt teadma, kui palju kaloreid saate leibast, mida süüa, leivatoodete kalorid väga erinevad. Näiteks terve nisu leiba viil on 81 kalorit, inglise muffinil on 129 kalorit, ja terve nisu pita on 170 kalorit. Lugege oma eelistatud leivatoodete toiduaineid, et saada mõte nende toidust kaasa tooma kalorite arvust. Kui teete leiba, et vähendada oma süsivesikute tarbimist, on oluline teada, et süsivesikud on erinevad Toidud, sealhulgas riis, pastatooted, kartulid, herned, puuviljad ja piim. Kuid kui leib on teie peamine süsivesikute toiduaine, vähendab see, kui palju te sööte, vähendada teie süsivesiku kogust.

Lõikamine leiba kaalust alla

Kehakaalu langus on umbes kalorite võrrandi muutmine, mis tähendab, et kalorite arv, mida te võtate, peab olema väiksem kui kalorite arv, mida te põletate. Kaotades £ 1 kuni £ 1, 2 nädalas, peab teie kalorite võrrand looma negatiivse tasakaalu 500 kuni 750 kalorit päevas. Kui te võtate kuus kuni kümmet viilu kogu-nisu leiba päevas ja lõigake need kõik välja oma toitumisest, siis võite kaotada 1 £ 1 1/2 £ nädalas; Kui te ei söö seda palju Leiba alustamiseks ei pruugi sa palju enam kaotada, kui käia leiba. Näiteks kui te sööte ainult ühe leiva ühe viilu päevas ja lõigaksite selle viilu oma toidust, asendamata see teise toiduga või muud toitumisalaseid muudatusi, võib kaaluda kaalu umbes kuus nädalat. Kuid kui sööte leiba iga söögikorraga, näiteks hommikusöögiga inglise keefin, suur lõuend pita ja õhtusöögi rull, võib see säästa teie päevas peaaegu 400 kalorit, mis võib nelja nädala jooksul viia 3-kilo kaalulangus.

Kehakaalu sõbralikud leiva asendused

Kui leib sööke oma leibast, tuleb see kindlasti asendada madalama kalorsusega toiduga, nagu puu-ja köögiviljad. Näiteks kui hommikul hommikusöögiks hommikuti hommikuti hommikusöögi ajal röstitud röstitud muna, võite selle asemel pidada muna ja vilja. Kogu nisustustoosi viilutamine 1 tassi kantalupuga võib säästa umbes 100 kalorit. Lõunalaua asemel võileib, top 2 tassi segatud rohelised lahja kalkuni või kana rinnaga ja säästa 110 kalorit. Õhtusöögi ajal vahetage oma õhtusööki 1/2-tassi brokioli serveerimiseks ja säästke 55 kalorit.

Kuidas leib mahub kaalu langetamise dieedi

Hoolimata sellest, mida te kuulete, võib leib mahtuda kaalulangusplaanile – kui valite targalt ja vaatate oma osi. Valge leiva tooted kipuvad seedima kiiresti ja põhjustada veresuhkru kiiret tõusu ja langemist. Kui proovite kaalust alla võtta, vali leiba, millel on rohkem sootuv jõud ja vähem mõju veresuhkrule, näiteks 100-protsendiline teravilja leib. Aga nagu kõik, mida sööte, arvestatakse terve leiva kaloreid teie igapäevase kogusumma suunas.