Kuidas puhastada lima suitsetamisest

Mucus on hingamisteede difusiooni barjäär, mis toimib Colorado Riikliku Ülikooli andmetel kahjulike ainete, näiteks suitsu, kokkupuute eest. Clevelandi kliiniku andmetel võib suitsetamine põhjustada kroonilist obstruktiivset kopsuhaigust, mis põhjustab liigset lima, mis võib põhjustada sagedast köhimist. Suurel lüksmisel hingamisteedel suitsetamisest vabanemiseks peate võtma maitsetaimi katkendliku iseloomuga, mis Simon Millsi sõnul oma raamatus “Moodsa herbitsiini sõnastik” aitab eemaldada limaskest kopsudest ja bronhidest, samuti õppida sobivalt Köha tehnikaid. Konsulteerige oma arstiga enne, kui kasutate ravimtaimeid, kui olete arsti all.

Keeda väikesesse potisse tassi filtreeritud vett ja lisage oma kuivatatud maitsetaimed. Elekampagnis on helenaliin ja inuliin, mõlemad aktiivsed koostisosad, mis töötavad hingamisteede reumajatena. Lobelia’l on ka retseptiravim omadused. Üheskoos hakkavad nad teie lima lahti lükkama. Enne teede võtmist hoidke paar tundi suitsetamisest, et kopsud saaksid puhata ja lima välja tulla.

Las maitsetaimed jäävad kolm kuni viis minutit. Tõmmake vedelik välja, kasutades marli või kihti.

Jooge tassi oma taimset teed 30 minutit enne oma köha harjutusi, et aidata kopsude limaskesta vabastamist.

Istuge oma voodilõigu serva või tooliga, kus jalad puuduvad põrandale ja teie kere on veidi ettepoole kallutatuna.

Hinga läbi oma nina ja korda oma käed kogu rinnale.

Väljatuge ja sirutage edasi, kui vajutate oma käed rinnale. Võtke lühike ja terav köha lima lahti, nii et see võib liikuda läbi hingamisteede ja kohe kaks kuni kolm lühikest ja teravat köha, mis võimaldab teil lima köha läbi ja lasta õhk suu kaudu läbi.

Tõmmake õhk aeglaselt läbi nina, et igasugune lima ei satuks tagasi teie kopsudesse.

Korrake köhimisjärjestust, kuni tunnete, et hingamisteed on eemaldatud.