Kuidas kontrollida suukaudseid annuseid koos ettenähtud ravimitega

Paljud inimesed naudivad magustoite ja väidavad, et neil on “magusaks hammasks”, kuid mõnedel inimestel võib suhkruhüvitis olla tõeliselt problemaatiline. Kui olete kunagi kastetud küpsiste või kapslites kottide paktis, lubades süüa vaid ühte või kahte, ainult selleks, et leida ennast pühkimisvastaseks, siis teate, mida see tähendab. Ja kindlasti on paljudel inimestel tuttavad need hetked, mil soov midagi magusat süüa on nii tugev, et midagi muud ei tee. Kuid kui suhkru toitmine põhjustab rasvaprobleeme või häirivat söömist, tuleb seda lahendada. Mõne inimese puhul võivad retseptiravimid olla kasulikud.

Rääkige oma arstiga oma muret tekitavast suhkruärisest ja arutage ravimi võimalust aidata teie toitumishäireid kontrollida. Vastavalt Nicola McFadzeanile, Bastyr ‘ülikooli “Bastyr Magazine” öeldes, et naturopaatiline arst, kes on spetsialiseerunud söömishäirete tekkele, võib teatud neurokeemiline tasakaalustamatus põhjustada või süvendada toiduõlu. Ravimid, mis on ette nähtud aju neurotransmitterite tasakaalustamiseks või söögiisu vähendamiseks, näiteks antidepressandid Prozac ja Wellbutrin või kaalulangetusega ravimi fentermiin, võivad aidata kontrollida teie suhkru toitumist ja parandada teie toitumisharjumusi.

Järgige oma arsti juhiseid retseptiravimite kohta. Inimeste isu ja meeleolu ravimid võivad mõnedel inimestel põhjustada kõrvaltoimeid ja ravimite koostoimeid. Lisaks peavad mõned ravimid töötamise alustamiseks aega võtma. Selleks, et tõepoolest kasu saada igast ettenähtud ravimist, on oluline võtta see vastavalt juhistele ja arutada viivitamatult arstiga kõik ebameeldivad kõrvaltoimed.

Ühendage oma ravimite kasutamine tasakaalustatud toitumise ja korrapärase treenimisega. Canyonide kolledž märgib, et regulaarne füüsiline tegevus võitleb depressiooni ja stressiga, mis mõjutavad sageli üleöö. Lisaks selgitab Canyonide kolledž, et tasakaalustatud valgu, komplekssete süsivesikute ja tervislike rasvade koostisel olev dieet hoiab nälja ja suhkru kõva laine korral parem kui üks kergeid süsivesikuid. Toiteväärtuslik toitmine ja harjutused toovad maksimaalselt ära kõik soovitud ravimeetodid, mida proovite hooletuse kontrollimiseks ja söömishäirete parandamiseks.