Kui palju kaotust ma kaotan kui 3 miili?

Kaalu kaotamine on kalorite puudujäägi tekitamine, peate kulutama rohkem kaloreid kui tarbite. Soovitatav viis seda teha on madala kalorsusega dieedi ja harjutuste kombinatsioon, mille kasutamine võib olla oluline osa. Nähes välja, kui palju kaotatakse 3 miili jookseb, peate kõigepealt kaaluma oma põhiainevahetuse määra, kalorsuse tarbimist, praegust kaalu ja kiirust, millega te käitate.

Et teada saada, kui palju kehakaalu võite töölt kaotada, peate kõigepealt arvutama oma põhilise ainevahetuse kiiruse või BMR. Teie BMR on kalorite arv, mida võiks põletada, kui te ei teosta või mingit tegevust üldse ei teinud – kalorite arv, mis on vajalik keha põhivajaduste rahuldamiseks. Meeste puhul on valemiks 66 + (6,23 x kaal kilogrammides) + (12,7 x kõrgus inches) – (6,8 x vanus aastas). Naiste puhul on valem 655 + (4,35 x kaal kilogrammides) + (4,7 x kõrgus inches) – (4,7 x vanus aastas). Näiteks BMR 35-aastasele mehele, kes on 6 jalga pikk ja kaalub 150 naela, oleks 66 + (6,23 x 150) + (12,7 x 72) – (6,8 x 35) = 1677, mis on Kalorite arv, mida ta päevas kulutab, kui ta midagi ei tee.

Lisaks teie BMR-i jaoks kasutatavatele kaloritele peate teadma, kui palju kaloreid te tarbite ja kulutate. Selleks, et põletada 1 massiprotsenti rasva, kulub üle 3500 kalorit. Kui te tarbite 2 000 kalorit päevas ja ei kasuta harjutust ning teie BMR on 1700, on kalorite arv 300 kalorit ja kaalulangus. Kui lisate harjutust, peate oma kehakaalu säilitamiseks vähemalt ühe korraga põletama vähemalt 300 kalorit, mida paljud inimesed teevad lihtsalt kõndides või liikudes. Seetõttu soovitatakse iga päev kaloreid koguses umbes 2000 kalorit ööpäevas. Eeldades, et põletad nii palju kaloreid, kui tarbite enne treeningut, peate nädalas põletama veel 1 500 naela rasva põletamiseks päevas kuni 500 kalorit.

Kogu põletatud kalorite arv sõltub eelkõige teie kiirusest ja kaalust. Näiteks vastavalt NutriStrategy.com andmetele on 155-lb. Inimene, kes töötab 6 km / h, põletab tunnis 704 kalorit. Kui ta jooksis selle kiirusega kolm miili, põleks ta 352 kalorit. Kui ta kasutas enne treeningut sama palju kaloreid, siis põletas ta umbes kolm miili. Teisisõnu võtab ta üheksa päeva jooksu sama kiiruse ja ajaga ning sööb sama palju kaloreid, et põletada 1 lb. rasva, sest see võtab teda nii palju päevi, et ületab 3500 kalorit .

Kuigi see võib osutuda keeruliseks, kaalutõusu arvutamine toimib pikas perspektiivis paremini kui ühe füüsilise harjutuse arvutamisel. Kaalu langetamise võti on tervisliku toitumise ja kehalise aktiivsuse säilitamine ning kalorite kulutamiseks kulutatud kalorite tarbimine. Soovitatav kaaluosa iganädalaseks kaotamiseks on 1 kuni 2 naela. Vaadates oma toitumist ja harjutamist. Running võib olla oluline osa kaotada kaalu, kui te teate, kuidas kaalulangus protsess toimib.

Basaalarvutus

Kaloreid

Running

Kaalutlused