Kui palju kaotatakse pärast tööjõudu kaotust?

Paljud naised vaatavad horrori alla, kui nad pärast sünnitust astusid. Raseduse ajal saab kuni 40 naela, sõltuvalt teie raseduseelsest kaalukusest. Palju seda söödetakse kohe kui sünnitate ja keha enam ei vaja platsentat ega amniooli vedelikku, kuid see on endiselt raskem kui enne rasedust. Kaal kaotab lõpuks, kuid peate olema kannatlik.

Raseduse ajal omandatud kaal

Raseduse ajal rasestunud kehakaalu suurus sõltub teie kehakaalu normaalsest indeksist (BMI), mis määratakse teie raskuse jagamisel naelte kõrguselt tollides. Kui see arv on alla 18,5, on teil alakaal ja võite oodata 28-40 naela. Raseduse ajal babycentre.co.uk järgi. Kui teie kehamassiindeks on vahemikus 18,5 kuni 24,9, on teil keskmine kaal ja peaksite olema 25-35 naela. Kui teie kehamassiindeks on 25 kuni 29,9, on teil ülekaal ja peaksite koguma 15 kuni 25 naela. Kui see on rohkem kui 30, peate teid rasvunud ja peaksite koguma 11 kuni 20 naela. Raseduse ajal. Imikud tavaliselt kaaluvad 7,5 naela. Sünnil, midwivesonline.com järgi. Platsent kaalub 1,5 naela. Ja amnionivedelik kaalub 1,8 naela. Sa kaotad need kohe. Aga keskmine naine hoiab umbes 9 naela. Rasva, et anda oma energiat rinnaga toitmiseks, tema rindade kaal tõuseb umbes ühe naela võrra, täiendav 2,5 jalga vedelikku jääb tema kehasse ja tema veri maht suurendab 2,5 naela. Tema kaalule.

Ajakava

Teil on arusaadav soov näha, et see ületab kehamassi, kuid kannatlikkus on võtmetegur. Kui te kiirustate, võib teie tervis kannatada. Kogu selle massi saavutamiseks kulub 40 nädalat, ja see võib võtta veel 40 nädalat, et kaotada see tervislikul viisil. Kahe esimese nädala jooksul kaotab tõenäoliselt 8 kuni 20 naela. Kui teie keha puhastab üleliigse vedeliku, ja pärast seda on nael või kaks nädalas tervislik määr, mis võimaldab kaalust alla võtta.

Toitumine

Raseduse ajal kaalu saavutamiseks soovitab Mayo Clinic kogu päeva jooksul süüa väikseid söögikordusid, mitte kolme suurt, mis aitab suurendada teie ainevahetust, kuid hoiatab, et puu-ja köögivilju ei vähendata. Need annavad teie kehale olulisi toitaineid ja rasvade hoiuseid. Lõika välja rämpstoitu ja rafineeritud süsivesikuid nagu näiteks valge leib. Valige teravilja teravili, leib ja pasta ning lahja liha nagu kalkun, kana ja külgliis, ja süüa tervislikke suupisteid nagu pähklid, rosinad ja nisutraktorid. Soda, mahla või alkoholi asemel jookse umbes 10 klaasi vett päevas. Sel viisil saate välja lõigatud sadu kaloreid.

Harjutus

Pöörduge oma arsti poole, kuid võite alustada treeningut 4-8 nädalat pärast rasedust. Alustage lapsega lühikese jalutuskäigu ja suurendage iga päev kaugust. Võtke liftide asemel trepid, kasutage koos teiste uute momsidega või vahelduvalt, kui keegi teist hoolitseb väikelaste eest ja teine ​​tabab jõusaali.

Kaalutlused

Imetamine põleb 500 kg päevas, mistõttu imetamine aitab teil kiiremini kaotada. See on ka teie lapsele tervislikum, kuna rinnapiim pakub rohkem toitaineid kui piimapulber.