Juuste kahjustus laiendustest

Vastavalt Hair Boutique’i veebisaidile on filmi- ja muusika kuulsused, nagu Cameron Diaz ja Madonna, kasutanud juuste pikendusi uute soengute loomiseks. Juuste pikendamise peamine eelis on see, et nad saavad luua uue välimuse peaaegu koheselt ilma parukate ja juuste tükkide probleemideta. Kuid juuste pikendamine võib põhjustada teie juustele nii ajutist kui pikaajalist kahjustamist.

Ahvatlev laiendused

Juuksepikendused on juuksepaberi veebilehe järgi juuksepikendused, mis on loodud tõelistest juustest, sünteetilistest materjalidest, loomakarvadest või nende kolme kombinatsioonist. Ajutise või klammerdusega juuksepikendused koosnevad sadadest juuksest, mis on kootud hoidikusse, mis on peanaha lähedal. Pikaaegsed juuste pikendused ei ole kootud klambrisse, selle asemel on nad ette nähtud kinnitamiseks üksikute juustevoogude külge. Sõltuvalt kasutatavatest materjalidest võib juuste pikendamine olla värvitud, permeeritud või muul viisil manipuleeritud olemasolevate juustega sobitamiseks.

Prep töö

Ajutise juuste pikendamine lihtsalt kinnita olemasolevatele juuksevöösid juurtele ja neid saab kinnitada ja eemaldada vastavalt soovile. Pikaaegsed juuste pikendused on kas juurdunud juurtega juurtega või kinnituvad üksikute juuksevööde otstele. Pikaajalised juuksepikendused värvitakse kinnituskohas keemilise sidemega lahusega. Vastavalt Hair Boutique’i veebisaidile sulgeb seonduv lahus kuumklambiga, praimides olemasolevatele juustele laiendusi.

Tee sujuv üleminek

Enamikul juhtudel peaks juuksepikenduse ekspert eemaldama juuste pikendused. Kui otsustate neid kodus eemaldada, saate seda laiendada oma loomulike juuste abil ja painutada juuksed kinnituspunktis, et pitsat kinni keerata.

Ajutine jõu kahjustus

Soojuse ja keemiliste sidemete lahendused, mida kasutatakse juuste pikendamise kinnitamiseks, võivad kinnituspunktis juuksed nõrgendada. See võib põhjustada purustatud otste ja kuivade juustega. Kui teil on üksikud juuste pikendamise juuksed, peaksite juuste lõigatud otsad eemaldama lõhenenud otsad ja kahjustatud sektsioonid pärast juuste pikendite eemaldamist. Kui teil on juuksega juuksed põimitud pikendused, ei pruugi võite kahjustusi parandada.

Kutsu oma peanahka

Juuste pikendamise mass võib põhjustada traumast alopeetsiat, mis on tingitud juuste kadumisest juuste juustes. Mõned juuksekarvaid kasutavad inimesed võivad juuksefolliikulisse atroofia tekkida, mis võib põhjustada folliikulite õhukeste ja hapra karvade tekkimist. Mõnel juhul võivad folliikulid üldiselt juuste väljalangemine lõpetada. Fooliumid ei pruugi taastuda, sõltuvalt juuste pikendustest neile pandud stressi kestusest ja tõsidusest.