Harjutus teeb minu krambid palju hullem

Enamik tervisepõhiseid organisatsioone kinnitab, et see harjutus on teie tervise oluline osa. American Heart Association soovitab harjutada või osaleda teatud tüüpi kehalise aktiivsusega vähemalt 30 minutit päevas vähemalt viis päeva. See aitab hoida oma lihaseid tugevaks ja suurendab oma vastupidavust füüsilise aktiivsusega tegelemisel. Kui olete naine, võib menstruaaltsükli ajal tekkida krampe. Kuid see ei tohiks takistada teid harjutama.

Menstruatsiooni krambid

Mitte iga naine ei tunne menstruaaltsükli jooksul menstruaaltsükleid. Kuid see on tavaline sümptom. Enamikul juhtudel esinevad menstruatsiooni krambid emakasisese rõhu tõttu vooderdisena. Harjutus võib mõnikord aidata selle surve leevendamist, kuid mõned naised leiavad treeningut halvendavad.

Harjutuse tüübid

Mõnedel juhtudel võivad krambid raskemaks muuta. See võib hõlmata jõutreeningu harjutusi, nagu kaalutõus või vastupanu koolitus. Kui leiate, et see on teie jaoks sobiv, kasutage lihtsamat harjutust, näiteks jalutamist või isegi sörkimist. Kui tunnete end mugavalt seda tehes, võib ka ujumine olla kasulik. Vesi annab õrna survet, mis aitab leevendada lihaskrampe.

Ennetusmeetmed

Jooge rohkelt vett ja hoidke hüdraatunud. Joo vähemalt 48 kuni 64 untsi. Veest iga päev ja suurendage oma tarbimist veel 4 oz. Kui te kasutate või olete ekstreemsete ilmastikutingimustega. Hüdraaditud jääb aitab lihaseid tugevdada, mis võib vähendada lihaskrampide esinemist. Kui teil on enne treenimist krambid, võtke krampidest tingitud valu leevendamiseks mittesteroidset põletikuvastast ravimit, näiteks ibuprofeeni. Konsulteerige oma arstiga mis tahes ravimite võtmise üle, et veenduda, et need sobivad teie konkreetse meditsiinilise seisundiga.

Kaalutlused

Kui teil tekib lihaste krampe enne või enne treeningut tugevat valu, konsulteerige oma arstiga lihaste krampide sageduse ja raskuse kohta. Ta võib anda mõningaid soovitusi või kindlaks teha, kas meditsiiniline probleem võib olla.