Kuidas valida Spurulina mikropalengid oomega-3 allikana

Omega-3, 6 ja 9 rasvhapped on kõige populaarsemad kaladest. Kui kalatoidetest on piisavalt võimalik saada, valivad inimesed paljudel päevadel isoleeritud kalaõli kapsli jaoks mugavamad võimalused. Siiski on lihtne otsustada spurilina mikrorahaadete valiku üle mis tahes teise omega-3 rasvhapete allika. See taim on tuntud taimne toidulisand. Veelgi enam, kui üks kõige populaarsemaid rohelist supertoitu, on toitumisprofiil palju parem kui ükski kalaõli toode.

Vältige kalaõli toidulisandeid. Need on oomega-3 rasvhapete EPA ja DHA kõige olulisem allikas toidulisandite piires. Kuid sellised tooted on mittetäielikud ekstraktid, mis sisaldavad ainult omega-3 rasvhappeid, mõnikord koos minimaalsete vitamiinide A ja D. Lisaks selliseid õlipõhiseid asju müüakse alati želatiinkapslites, mis on teatud inimestele tavalised allergeenid.

Osta Spirulina tablette. Soovitatav on otsida 200 mg mikrotabletti, kuna need sisaldavad tavaliselt 100-protsendilist puhta taimset sisaldust. Soovimatute lisaainete ja sünteetiliste täiteainete täielikuks eemaldamiseks suureneb märkimisväärselt imendumise määr. Lääne-Virgini ülikooli meditsiinikooli dr Julian E. Bailes väidab, et EPA ja DHA-d võib saada puhta ja jätkusuutliku päritoluga — vetikatest, mis on toodetud kontrollitud keskkonnas ja mis ei sisalda saasteaineid, sealhulgas muid ravimeid Või keelatud ained. ”

Närige oma pillid. See pole kõigile eelistatav, kuid see on üldiselt soovitatav. Tablettide hägustamine enne neelamist muudab vetikate koostisosade töötlemiseks teie seedetrakti lihtsamaks. See võimaldab teil saada maksimaalset toitumisvajadust.

Võtke tühja kõhuga. Hoolimata asjaolust, et spurulina müüakse peamiselt toidulisandina, on see tõesti toit. Seepärast ei ole tablettide neelamine peamise toiduga neelata, nagu ka isoleeritud oomega-3 toodete korral. Kui vähemalt üks tund lubab enne ja pärast sissevõtmist tähendada seda, et rohkem toitumist õnnestub teie vereringesse edukalt jõuda.

Kasutage spurulina söögi asendajaks. See taim on nii toitainega tihe, et seda saab hõlpsalt võtta tavalisest toiduainest lähtudes – ligikaudu 3000 mg —. Hispaania ajakirja “Archivos Latinoamericanos De Nutricion” andmetel on 2002. aastal vetikad kõige väärtuslikumate toitainete, sealhulgas omega-3-rasvhapete peamine allikas.