Kuidas süüa oliivisaias terve

Olive Garden on populaarne restoranide kett, mis pakub erinevaid traditsioonilisi Itaalia sööke ja suupisteid. Paljud Itaalia toidud on rasvasisalduses ja kalorsed, mis võib muuta Olive Garden’ile tervislikumaks söömise keerukamaks. Restoran pakub Garden Fare menüüd, mis sisaldab tervislikumaid alternatiive, mis sisaldavad vähem kaloreid ja grammi rasva kui traditsioonilisemad menüüvalikud. Küsige oma serverilt, et aidata teil valida kõige tervislikuma söögi, et saaksite nautida sööki, ohustamata oma tervist.

Sirvige tervislike valikute menüüd Garden Price (Aiahind). Oliiviõli logo otsige tervislikuma menüüvalikute kõrval, soovitab Olive Garden. Vaadake kalorite arvu ja rasvasisalduse üle, et aidata teil valida kanali, prae, pasta või supi valiku vahel.

Kohandage oma Garden Fare’i sööki oma vajaduste rahuldamiseks. Küsige oma serverilt alternatiivseid toiduvalmistamismeetodeid, näiteks sauteeing või grillimine, et muuta oma söömine veelgi tervislikumaks. Asendavad koostisained, mida teile ei meeldi muude tervislike valikute puhul, nagu spargel, tomatid või ekstra neitsioliiviõli, soovitab Olive Garden.

Otsige võimalusi kalorite ja rasvade vähendamiseks suupistetes ja külmikutes. Kui soovite salatit tellida, küsige külmastust, sest majaparkassi portsjonil on 26 g rasva. Mööda leivapähklit, millest igaühel on 150 kalorit ja 2 grammi rasva.

Valige makaroogid, mis ei sisalda kreemika või võiküpsiseid. Oliiviagari Fettuccini Alfredo’l on 1,220 kalorit ja 75 grammi rasva portsjoni kohta, samal ajal kui kreveti Primavera’l on ainult 730 kalorit ja 12 grammi rasva, ütleb Joanne V. Lichten, “Söömine Lean” – “Kuidas süüa tervislikult, kui sa ei ole kodus.” Selle asemel, et lõigata rasvade ja kalorite oma söögikorda, valige tomatipõhine kaste.

Tehke oma liha valikud hoolikalt, et muuta oma söömine tervislikumaks. Kana või mereannid on vähem grammi rasva ja vähem kaloreid kui vorstid või lihapallid. Lisage röstitud kana söögiks ainult 130 kalorit ja 3,5 grammi rasva, mitte vorsti, mis lisab 280 kalorit ja 23 grammi rasva.