Kuidas sperma arvu suurendada

Võibolla olete valmis alustama perekonda ja proovisite lapsi mõneks kuuks ette kujutada. Kuid teie jõupingutused on langenud maha. Siinkohal võite küsida, kas teie mehelikkusel on midagi valesti, kuid te pole valmis oma arstiga külastama. Ärge kunagi kartke, on samme, mida võite oma spermaartiklite arvu suurendamise eesmärgil suurendada.

Kuidas ehitada sperma arv

Kontrollige oma kaalu. Mayo kliiniku andmetel on teil oma ülekaalulised suguhormoonid tasakaalust väljas. See võib vähendada teie spermatosoidide arvu ja teie lootevõimalusi. Oma nõuetekohase kaalu leidmiseks vaadake allpool olevat ressursi linki.

Vähendage oma stressi. Liiga suur stress võib teie seemnerakkude arvu vähendada. Tase suurendamiseks kasutage stressi vähendamise meetodeid nagu meditatsioon, sügav hingamine ja jooga. Mida rohkem lõdvestunud olete, seda suurem on teie sperma arv.

Hoia soojusest ära. Mayo kliiniku eksperdid väidavad, et vett, mille temperatuur on 102 kraadi või kõrgem, nagu näiteks mullivannid või vannid, võib teie seemnerakkude arvu vähendada. Nad väidavad, et saunadel ja auruvannidel võib olla sama mõju.

Kandke lahti riietust. Tugev riietus, nagu näiteks aluspesu, võib suurendada sulgemistemperatuuri, seda suurem on sulgemistemperatuur, seda väiksem on teie seemnerakkude arv. Pükste asemel valige poksijad. Samuti peaksite vältima sülearvutite kasutamist võimaluse korral, kuna arvutist saadav soojus aitab kaasa teie munandite soojusele.

Jäta steroidid maha. Isegi kui teie eesmärk on üles ehitada suurim lihaste komplekt Atlandi selles osas, ärge kasutage steroide, et see juhtuks. Anaboolsed steroidid ei ole enamikul juhtudel mitte ainult illegaalsed, vaid põhjustavad teie munandite kokkutõmbumist ja sperma arvu vähenemist.

Puhka. Peate lubama oma seemnerakkude aja pärast ejakulatsiooni üles ehitada. Kui teil on madal seemnerakkude arv, hoiduge seksuaalvahekordist ja masturbeerimisest kolm päeva iga ejakulatsiooni korral.