Kuidas koorida nahka

Naha koorimine on kahjustuse märk, mis on tavaliselt tingitud päikese ultraviolettkiirte ülemäärasest kokkupuutel või näohoolitsuste kuivatamisel. Naha ülemine kiht sureb kahjustuste tõttu ja eemaldub uue tervena naha kihina selle all. Kuigi koorimine aja jooksul peatub, püüab enamik inimesi naha peal maha visata, et vältida naturaalset välimust. Selle asemel kasutage koorimise leevendamiseks õrna koorimist ja rahustavat nahahoolitsust.

Niisutage pesumasin külma veega segistist, kuni see on küllastunud. Koo rihm välja, nii et see ei tilguks. Avage kangas üles ja asetage see nahale, mis on koorimine. Laske riidelapiks nahale jahtuda viis kuni 10 minutit. Loputa pestakse külma veega ja vajadusel uuesti.

Kandke pärast päevitust kreemikut koostisainega bio-tsüstimini üks kord päevas. Loputage kreem kogu nahapiirkonda, millel on koorimise tunnused. Vastavalt Täna, biocymentine tegelikult aitab taastada kahjustatud naharakud.

Puhastage nahka õrnalt üks kord päevas puhta lapiga ja leige soojas. Lihtsalt hõõruge pestakse naha koorimise ala kerge rõhu all. Ärge nahka puhastage ega kasutage karmaid puhastusvahendeid, nagu näiteks käsnkõrvitsad, kuna see võib põhjustada rohkem kahjustusi. Soovi korral korrake koorimist kuni kaks korda päevas.

Oodake, kuni enamus koorimisest on peatunud. Alustage kerge alfa-hüdroksühappe sisaldava lotion’iga, et kiirendada rakkude käivet ja kõrvaldada jääkkoorimine ja loputamine.