Kui palju kaloreid on küüslaugu kana hiina toidus?

Idamaine toidul on lai valik valgu- ja köögiviljavalikuid, sealhulgas tofu, kana ja vürtsikate maitseainetega veiseliha. Küüslaugukana taldrikul põhinevad kalorid pärinevad toiduõlidest, näiteks seesamest ja valgusisaldusega kana.

Koostisosad

Hiina küüslaugukana koostisosad sõltuvad valmistise ja koostisosade kogustest, kuid küüslaugu, kana ja aluse peamised koostisosad jäävad konstantseks. Kalorite arv pärineb kana, puljongist või alusest ja toiduvalmistamiseks kasutatavatest õlidest.

Kalorite lõikamine

Üks hommikul valmistatud küüslaugukana on umbes 693 kalorit. Kõik retseptid pakuvad hiina küüslaugukana retsepti, mis koosnevad praadimisseadmetest koosnevate närilisteta kanarindadega, vähendades kalorite arvu kuni 277 kalorit portsjoni kohta

Kaalutlused

FDA standardite kohaselt peetakse 693 kalorilist sööki peaaegu 1/3 igapäevasest kalorikogusest. See loend ei sisalda selliseid muutujaid nagu valmistised, mis hõlmavad kana praadimist kalorsusega rikastes õlides või rasva küüslaugukastme lisamist toidule, mis suurendab veelgi kaloreid.