Harjutused kaotada midriff rasva

Midriff rasv võib olla keeruline ala keha sihtmärgiks. Midriffi rasva kaotamiseks peate integreerima tasakaalustatud harjutuste tasakaalustatud režiimi koos treeningutega. Iga kõhutreeningu puhul peaksite tegema kaheksa kuni 15 kordust ja ühte kuni kolme komplekti. Parimate tulemuste saavutamiseks piirata oma kalorite tarbimist ja sööma tasakaalustatud ja tervislikku toitu.

Jalutavate jalgade pikendamine on hea harjutus alustada, sest need on lihtsad ja õpetavad teile kõhuõõne. Inimesed teevad ab harjutusi sageli valesti, kuna nad ei oska oma lihaseid korralikult sisse lülitada. Lase oma selga oma kätega küljelt. Tõmmake oma madalas kõhu, et toetada oma selja tagasi. Pange oma pöidlad üle oma puusad ja ärritage jalad umbes 45-kraadise nurga all. Hoidke ühe kuni kolme sekundi jooksul ja kui sisse hingate, tõmmake oma jalad tagasi. Reguleerige oma jalgade nurgast, nii et seljaosas pole valu ja tunnete oma abs hingamist.

Sobiva nurga püsti kaldkriipsud on üks kõige tõhusamaid harjutusi oma kõhu lihaste toonimiseks. Pange oma selga jalad, jalgades üksteise vastu ja põlved külgedele avanevad. Haarake oma pea oma kätega, pöidke küünarnukid ülespoole. Pange oma madal kõhtu sisse. Ärge ärritage, tõstke oma rindkere ja õlarihma üles lae suunas. Hoidke üks kuni kolm sekundit. Inhaleerige, allapoole tagasi. Hüpata oma jalad üle põranda rohkem väljakutse.

Jalgratta kroonid suunavad teie rectus kõhu ja kaldus kõhu lihaseid. Pange oma põlvedele oma selja ümber oma puusad, 45-kraadise nurga all olevad jalad. Tõmmake oma väike kõhtu sisse. Haarake peaga oma käed kaela toetamiseks. Inhaleeri, tõstage oma õlaribad ja rind põrandast välja. Visake välja, keerake ja tõmmake oma parema küünarnuki vasaku jala suunas. Lihtsalt siruta oma parema jala samal ajal. Inhaleerige tagasi keskpunkti, nii et põlved on painutatud. Välja hingake, keerake teisele poole ja sirutage oma vasak jalg. Inhaleerige keskpunkti tagasi.

Küünarvarred sihivad kõiki kõhulihasid. Alustage maapinnale, kõht alla. Asetage oma käsivars maapinnale oma küünarnuki õlgade laiusega, õlad asetsevad põlvede ja põlvede peale põrandal. Keerake oma jalajäljed alla ja tõstke keha ja põlved maha põrandast. Teie keha peaks olema sirgelt oma õladelt jalgadele. Sisselge oma abs sisse. Olge ettevaatlik, et mitte tõsta oma udusuleid üles. Hoidke 30 sekundit kuni üks minut sõltuvalt teie sobivuse tasemest.

Vastavalt haiguste tõrje ja ennetamise keskustele peaksid terved täiskasvanud saama igal nädalal 150 minutit mõõduka aeroobse harjutuse või 75-minutilise intensiivse aeroobse harjutuse. Mõõduka aeroobse harjutuse ajal murute higi, südame löögisagedus tõuseb ja hingamine süveneb, kuid mitte nii palju, et te ei saa vestlust läbi viia. Mõõduka aeroobse harjutuse näidete hulka kuuluvad kiire käimine ja rattasõit tasasele pinnale. Intensiivse aeroobse harjutuse ajal murenevad higistused kiiremini, teie südame löögisagedus tõuseb veelgi ja te ei saa vestlust hõlpsalt läbi viia. Tugeva aeroobse harjutuse näidete hulka kuuluvad teie ratta ülesmäge sõitmine ja sõitmine. Mõlemad mõõdukad ja intensiivsed aeroobsed harjutused aitavad teil kaloreid põletada, et kaotada kogu keha rasva, kaasa arvatud rasvkude.

Rasva kaotamiseks peate põletama rohkem kaloreid, kui tarbite. Et arvutada, kui palju kaloreid peaksite sööma, võite kasutada veebipõhiseid tööriistu, näiteks my-calorie-counter.com. Lisaks teie kalorsuse tarbimise juhtimisele peaksite sööma ka tasakaalustatud toitumist. American Heart Association soovitab süüa palju puu-ja köögivilju, täisteratooteid ja kõrge kiudaineid, lahjad valgud ja pähklid. Vältige rohkesti soola ja suhkru lisamist ning küllastunud või transrasvhappega toitu.

Ehita kõhu teadlikkus

Sihtige oma madala kõht rasva

Spetsiifilised kõhu lihased

Täielik kõhu treening

Südame Harjutused

Tervislik toitumine