Kuidas juua sidrunist vett, et kaalust alla võtta

Ükski toit või jook ei too kaasa olulist kaalukadu. Kuid mõnikord võib teatud toitu või jooki, nagu näiteks sidrunvesi, kasulik veidi kaalukadu saavutamiseks, kui seda tarbitakse tervisliku kehakaalu langetamise programmi osana, mis sisaldab vähendatud kalorsusega toitu ja regulaarseid treeninguid.

Joogivee kaalu kaotamiseks

Joogivesi sidruniga või ilma võib olla kasulik inimestele, kes soovivad kaalust alla võtta, kui te õigeaegselt juua. Uuringus, mis ilmus 2011. aastal rasvumisele, leiti, et inimesed, kes jõid umbes 2 tassi vett enne iga sööki, võtsid kaalust rohkem kui inimesed, kes järgisid sarnast dieeti ilma eelneva söögikorrata joogivett järgides. Vesi aitab maha täita, nii et söömise ajal sööte vähem, muutes oma igapäevase kalorsuse tarbimise ja kaalu langetamise lihtsamaks.

Sidrun ja kaalulangus

2008. aastal avaldatud Clinical Biochemistry ja Nutrition’i ajakirjana avaldatud uuringu kohaselt võib sidrunite taime kemikaalid, mida nimetatakse polüfenooliks, võib aidata piirata keharasva suurenemist. Sellest hoolimata on loomkatsed siiski vajalikud, et teha kindlaks, kas Samasugune kasu on inimestel ja kui palju sidrunit selle efekti saavutamiseks on vaja; väike kogus kaaliumit sidrunites – 49 milligrammi ühe sidrunimahla, mis on vaid umbes 1 protsenti sellest, mida vajate päevas – – aitab metabolismi ja seedimist. Üks sidrunimahl sisaldab peaaegu veerandi teie igapäevasest C-vitamiini vajadustest, mis võivad olla kasulikud kaalu langetamisel. Toitumise ja metabolismina avaldatud 2006. aasta uuringu kohaselt ei vähenda oma kudedes C-vitamiini sisaldavate inimestega rasva tõhusalt treeningu ajal. See uuring toimus vaid vähesel arvul inimestel, seega on vaja rohkem uurimusi, kuid C-vitamiini tarbimise suurendamine sidruniga on hea ka tervisele.

Kasutage sidrunvesi, et asendada muid jooke

Sidrunvesi joomist kõige kasulikuma mõju tõttu tarbige seda jooki teiste kõrgema kalorsusega jookide asemel. See aitab minimaalselt vähendada kogu kalorite tarbimist päevas veelgi. 12-untsi regulaarsel kolas on umbes 136 kalorit ja sama kogus 100-protsendilist õunamahla või puuviljapunti on umbes 192 kalorit, samas kui sidrunil pole peaaegu mingeid kaloreid, nii võib see lüliti kogu kaltsiumi kokku hoida. Päev. Igapäevase kola vahetamine 11-kalorilise sidrunimahuga klaasi abil säästaks 3500 kalorit kuus, mis võib põhjustada 1-kilogrammise kehakaalu languse lihtsalt lihtsamal jookide vahetamisel.

Kalorite kaalutlused

Iga kaal kilogrammi kohta nädalas peate sööma 500 vähem kaloreid päevas, kuna iga nael koosneb umbes 3500 kalorist. Olge siiski ettevaatlik, et mitte vähendada liiga palju kaloreid, kui proovite kaalust alla võtta. Kui naine läheb alla 1,200 kalorit päevas või mees langeb alla 1800 kalorit päevas, võib see ainevahetust aeglustada, raskendades kaalukadu.

Muud kasulikud toitumisharjumused

Lisaks sidrunimahu joomisele võivad teised toitumisalased muutused aidata teil vähem süüa, kuid endiselt täis. Nende hulka kuuluvad suurema hulga toiduainete söömine, kus energiakadu on madal – kaloreid ühe grammi toidu kohta, nagu näiteks tartarjamaadeta köögiviljad, puuviljad, salatid, puljongipüreesid ja terveid terad, samal ajal kui sööte vähem toiduaineid, mis on suurema energiakadu , Sealhulgas rasva või suhkruga toidud, näiteks palju praetud toitu, töödeldud toitu ja magusaid ravimeid. Madala energiatarbega toiduained võtavad maha rohkem ruumi, mis võimaldab teil tunda end vähem kaloreid kasutades.

Suurendamine on oluline ka kehakaalu kaotamiseks. Haiguste tõrje ja ennetamise keskused soovitavad, et täiskasvanud teevad harjutusi vähemalt kaks korda nädalas ja vähemalt 150 minutit aeroobset aktiivsust, näiteks iga nädala käimist. Täiendav treenimine kui see aitab suurendada teie päevase kalorsuse puudujääki ja seega kaalu langust. See jõutreeningu harjutuste ja aeroobse harjutuse kombinatsioon muudab tõenäolisemaks, et te põletad peamiselt rasva asemel 75-protsendilise rasva ja 25-protsendilise lihase kombinatsiooni, mis juhtub siis, kui puuduvad harjutused.

Parandage kehakaalu langetamise tulemusi