Kui palju kaal kaotad keskmiselt pärast c-sektsiooni?

Pole ime, et olete pärast lapse sündi kaalul kaalust alla võtma. Pärast üheksa kuud vaadates oma kehakaalu muutusi, kui kaaluta, on viimane aeg oma eelpraktika kuju tagasi saada. Kui teil on olnud C-sektsioon, on teie taastumine pikem kui vaginaalse sünnituse korral naine. Võttes oma aja ja võimaldades oma keha paraneda enne, kui võtate dieeti ja harjutus rutiini, peaksite olema võimeline kaotama kogu raskust, mida olete oma raseduse ajal saanud.

Võite tunda kohe kergemini pärast oma C-sektsiooni ja mõjusat põhjust. Teie lapse ja platsenta kaal eemaldatakse teie kehast. Ülejäänud rasv, mis ladustatakse rinnadesse ja rasvana, ei pruugi olla nii lihtne kaotada. Teie esimesel paaril päeval pärast C-sektsiooni on harjutus tõenäoliselt teie meelest viimane asi. Kui teie uus beebiga kaasneb suurte kirurgiliste operatsioonide taastumine, on teil hea meel paariks päevaks, et oma keha paraneda vastavalt arsti juhistele. Kui te lõpetate haiglas viibimise, peaksite ikkagi vältima kehalist aktiivsust, kuni teie arst kinnitab selle kuuenädalase sünnitusjärgse ülevaatuse ajal. Sul on vaja aega oma sisselõikest paraneda ja valu langeda, enne kui kaalulangus on prioriteet.

Vältige kitsendavat dieeti kuni vähemalt kuue nädala jooksul, eriti kui olete lapse rinnaga toitnud. Teie keha vajab aega oma piimatoodete reguleerimiseks ja piirava toiduga söömine võib häirida teie keha bioloogia looduslikku pakkumist ja nõudlust. Siiski, pöörates tähelepanu sellele, mida te oma kehale panite ja sööte kaloreid vähe toidetavaid toitaineid, on toitained siiski suured, et saaksite oma imiku kaal kiiremini kaotada. Sööge kogu päeva jooksul väiksemat söögikorda, mis võib aidata rinnaga toitja söögiisu, säilitades samal ajal oma ainevahetuse efektiivsuse.

Kui arst on teile andnud teile parima, on füüsiline harjutus oluline osa eelpregseerituse kuju taastamisest. Teil ei pruugi olla vastupidavust, mida teete enne rasedust, nii alustatakse vähese mõjuga treeningutelt, näiteks kõndimisel või veekihilises aeroobikas. Mõlemad põlevad kaalulangus kaloreid, samas on see keha jaoks lihtne. Kui teete mugavamaks, alustades suurema mõjuga treeningu lisamist, näiteks aeroobikat, tantsimist või jooksmist. Suuremate kalorite põletamine kui te tarbite, on ainus viis tervisliku ja püsiva kaalukaotuse saavutamiseks pärast rasedust.

Imetamine, et laps kehakaalu langetada kohe pärast rasedust, seab teid ainult ebaõnnestumiseks ja julgustuseks. Kui kasutate õiget dieedi ja harjutuse rutiini, on võimalik, et te kaotate kogu imiku kaalu, kuid võidab aeglaselt ja kindlalt. Raseduse toetuseks võeti 40 nädalat ja see kaal ei kao otse pärast C-sektsiooni. Selle asemel plaanite 40 nädalat kaalu kaotada mõistlikult ja ohutult.

Taastamise ajakava

Toitumine

Harjutus

Kaalutlused