Kas hommikusööda tuunid aitavad teil kaalust alla võtta?

Enamik toitjaid mõistavad, et hommikusöök on tähtis osa tervislikust toitumisest ja kaalu kaotamine nõuab ammendavat metabolismi, mida hommikul võib toota. Hommikusöögiks söömine võib aga kallutada isegi toitumisalaseid teadmisi, sest sageli on segadusttekitav, kui keskenduda kiudained rikkalikele süsivesikutele või valkudele hommikul.

Esiteks, tuuni toitumisprofiili mõistmine aitab teil otsustada, kas lisada see oma hommikusöögikavasse. Ekspertide sõnul 6 oz. Tuunikala sisaldab 308 kalorit, 41 g valku ja 10,3 g rasva, 2 oz. Teiselt poolt sisaldavad Starkist konserveeritud tuunikala 50 kalorit, 11 g valku ja 1 g rasva. Kui konservid on asemel õlist, tuunikalad ei sisalda rasva. Kuigi tuunikala praad on portsjoni suuruses suurem ja võib sisaldada enamust söögikorda, 2 untsi. Teiste roogade, nagu munade, viilutatud tomatite või hommikusöögiriba, võib lisada tuunikonservide serveerimist. Mõlemad portsjonid on toiteväärsed koos suure valgusisaldusega, vähese rasvasisaldusega ja ilma süsivesikuteta.

Missouri Ülikooli Toitumis- ja Harjutusfüsioloogia osakonna teadur ja professor Heather Leidy sõnul aitab söömine kõrge proteiinisisaldusega hommikusöögiks täiustada ja vähendada nälga kogu päeva vältel, mis aitab kaasa tõhusa kaalujälgimise saavutamisele. Lisaks sellele on fMRI tulemused näidanud, et valgurikkad toidud vähendavad aju signaale, mis näitavad keha, et see on näljane. Ilmselt juhindub ja vähendab valgu rikkalikke hommikusööke toiduainetega seotud käitumisharjumusi või soovi süüa toitu, et ennast ennast ennast ära teenida. Kuna päeval lisandub suupiste, lisandub kalorite arv, laadides valku Hommikul, et kütta keha vähem kaloreid, on võti kaalulangusesse.

Peaaegu iga roog, alates omeletest kuni suupisteteni kuni võileibu hommikusöögini, võib kutsuda tuuni asendada muu liha. Selle tervisliku asendamise pluss-pool on selle madala rasvasisaldusega profiil. Traditsiooniline hommikusöök nagu peekon, vorstid ja sink sisaldavad suuremat rasvasisaldust – mitte tervislikku liiki. Ekspertide sõnul sisaldab ainult üks hommikusöögisortide seos 190 kalorit ja 20 g rasva. Suur osa sellest rasvast on küllastunud, mis on seotud kõrge kolesteroolitasemega. Asendades lahja valgusallika nagu tuunikala rasvhapete liha jaoks hommikul, võib teie toitumine ja kaalulangus aidata.

Kuigi te tavaliselt ei leia seda söögikunstimenüüst, on tuun suurepärase valgu valikuks hommikusöögi jaoks. Dieedid peavad mõtlema oma kulinaarsest silmapiirist kaugemale, et luua asendused tavalistele rasvavabadele toitudele ja nad võivad tuuni asendada peaaegu mis tahes hommikusöögi ajal, et pakkuda valku, mis on vajalik täiuslikkuse, energia ja kõrge ainevahetuse tekitamiseks, mis on rasva põhikomponendid – põletus keha.

Tuunikala: kõrge valgusisaldusega

Hommikune valk seiskub nälga

Ideed tuuni lisamiseks hommikusöögiks

Järeldus