Kui täpselt on joonistused kaugusele?

Enamik treenimislaudu annavad teile tagasisidet oma treeningu kohta, sealhulgas ligikaudsete põletatud kalorite, kiiruse, läbitud aja ja läbitud vahemaa kohta. Tarbijad on tihtipeale teadlikud selle teabe õigsusest. Kalorite ja rasvade põletamise andmed võivad olla ebatäpsed, sest jooksulint ei ole kasutajale piisavalt teavet. Kuid kaugteave on üks täpsemaid andmematerjale jooksulint.

Kauguse mõõtmine

Jooksulõpmed mõõdavad kaugust, et pakkuda teile ühte meetodit oma sobivuse jälgimiseks ja parandamiseks. Kui soovite oma taseme taset suurendada, peate oma keha pidevalt proovima. Seda saab teha mitmel viisil. Võite töötada kauem, kiiremini või kaugemale minna. Latimisjälgi puudutavad andmed räägivad teile, kui te töötate kaugemale.

Kauguse olulisus

Kauguse funktsioon on teie koolituse tõhususe mõõtmiseks oluline, kas olete algaja või tõsine jooksja. Vahemaa abil saate oma kiirust välja arvutada. Jagage oma distants oma aja järgi, et arvutada oma minutit miili kohta. Võistlejad kasutavad seda numbrit, et hinnata nende üldist paranemist. Nad püüavad vähendada mitu korda kuluva aja.

Kuidas see määrab kauguse

Kaugemanalüüs enamikes jooksevagunites on täpne. Kaugus mõõdetakse turvavöö pöörete arvu järgi. Turvavöö on konkreetse pikkusega ja jooksulint registreerib, mitu korda see pikkus on hõlmatud. Kas te töötate koos nullist või kallakuga seatud jooksulint, jääb ka vahemaa samaks. Siiski suureneb teie treeningu intensiivsus, kuna kallak muutub järsemaks, sest teil on “ülesmäge”.

Mõõtmisvalikud

Paljusid jooksevärusi saab programmeerida meetermõõdustiku või USA ühikutes töötamiseks. Mõõtmete kaugus on kilomeetrit ja Ameerika Ühendriikide kauguse mõõtmine on miili. Veenduge, et jooksulint oleks seatud eelistatud üksuste kauguse mõõtmiseks.

Põletatud kalorid ja kaugus

Kuigi kaugus lugemine jooksulint on täpne, ei tähenda see, et kõik andmed on täpsed. Sporditarvete firma Precor, Jim Zahniser, suhtekorralduse juht kommenteeris Washington Posti artiklis, et kiiruse ja kauguse näitajad on “otsesed ja üsna täpsed”. Kuid kalorite loendur on seadistatud keskmise harjutusvahendi ainevahetuse määra arvutamiseks, mitte just teile. Seetõttu on kaloriteave hinnanguline ja pole kaugeltki usaldusväärne.