Hea treening ujumistrikoodide jaoks

Pisikeses ujumistriklas üleval etapil võib võistlusel võistelda võistelda närviga. Kui valmistute eelseisva ujumistrikoodiga, on oluline kasutada tihtipeale kogu oma näo toonimist. Suurendate oma punktisummat, kui oled täiuslik ja teil on hea lihase määratlus. Kogu keha treening aitab teil seda eesmärki saavutada, et saaksite oma ujumistrikult suurepäraselt välja nägema.

Valige ujumistrikoo stiil

Enamik iluteenuseid pakuvad ujumistrikonkurssi, mis hindab teie ujumisriided, teie usaldust ja oma joont. Üks kõige olulisemaid aspekte, millega võistlevad ujumistriklassi võistlusel, on valida oma keha tüübi jaoks parim ujumistrikoo. Kui valite meeletu ujumistrikoo, on teie lihaste toon ja määratlus nähtavamad. Kui teil on muljetavaldavad kõhu lihased, valige kaheosaline ülikond selle piirkonna esitamiseks. Kui teie reied on teie kõige muljetavaldavam kehaosa, valige kõrgklassi ülikond, et neid välja tõmmata. Kui te võtate oma kõhupiirkonnaga vastu võitlemist, võib ühekordne ülikond aidata teil oma joonist paremini meelitada, näidates samal ajal oma muljetavamaid piirkondi, näiteks tugevaid relvi või täpselt määratletud jalgu.

Kogu keha treening

Mitmete lihasgruppide sihtimine aitab teil saavutada ujumistrikoodiga keha, nii et saate lavale kindel ja valmis võita. Kogu keha harjutused suunavad korraga korraga rohkem kui ühte lihasrühma, nii et saate oma kogu keha kiiremini toonuda. Kas sinnapaanid hoiavad hantlid, et välja töötada oma käed, rind, reied ja taga. Sörkimine või jalutuskäik bicepside ja tricepsi hõõrumisel koos hantele aitab teie ülemist ja alumist keha samal ajal. Teatud treenimisseadmed, nagu näiteks elliptilised masinad, annavad teile ka kogu keha treeningu. Regulaarsed kardiovaskulaarsed harjutused, nagu ujumine, jooksmine või sörkimine, aitavad rasvade sulatada nii, et teie lihased ja toonune keha suudavad näidata.

Soovitused

Parimate tulemuste saamiseks kasutage regulaarselt kogu keha harjutusi. Asenda, milliseid harjutusi teete, et hoida oma lihaseid igavaks, mis aeglustab teie tulemusi. Kas südame-veresoonkonna treenimine toimub ühel päeval, teise päeva kehakaalu tõstmine ja kolmandal päeval venitamine. Lõbusad tegevused, nagu tantsimine, aitavad teil ka ujumismügi valmis. Susie Castillo, autor “Confidence is Queen: nelja võtme idee ilu läbi positiivse mõtlemise”, märgib, et tervislike toitude söömine, joomine rohke veega ja piisava magamise saamine on teised olulised võimalused keha uuendamiseks ja oma eneseväljenduse parandamiseks. Kutsu oma moelist moonduvat ka oma treeningupiirkonnas.

Kaalutlused

Võidujõud võib mõjutada võistlejate võistlusi, et suruda oma keha liiga raskeks, et saada parim tulemus. Ärge piirake oma kalorite tarbimist liiga palju ja hoidke päevas tund aega. Kui tunnete, et võite kaalust alla võtta, rääkige oma arstiga, et aidata teil otsustada, mis on tervislik eesmärk. Kui see on teie esimene pakkumine, alustage oma treeningut aeglaselt. Järk-järgult üles ehitada, et töötada pikemaks ajaks või tõsta raskemad raskused. See aitab hoida ära vigastusi, mis võib piirata teie plaane võistlusel ujumistriklasside võistlusel.