Golfiotsad pallile liiga lähedal asetamiseks

Uute golfimängijate üheks väljakutseks on määratleda, kui kaugel golfipallist adressaadile seista. Isegi kogenud mängijad võivad seda aeg-ajalt võitlema. Positsioneerimine ennast liiga tihedalt või liiga palliga võrreldes võib raskendada heade võistlustega. Kuid pidage meeles mõningaid võtmepõhimõtteid ja võite seada õigel kaugusel iga kord.

Probleem

Palli liiga lähedal asetsev põhjustab liiga püsti pöördetee. Selline kiik toob klubi löögile väga järsult. Klubi rünnaku järsk nurk põhjustab tihti viletsat kokkupuudet, kusjuures paljude võistlustega tabab rasv – see tähendab, et klubi puutub maha enne palli löömist.

Õige kaugus

Õppetöö pro Karen Palacios-Jansen kirjeldab õiget kaugust pallist, mida mõõdetakse kõige paremini teie golfiklubi tagumik ruumi reie ülaosas. Ta soovitab ühe käega ulatuda sõrmedega, mis on välja ulatuda selle piirkonna nõuetekohase lõhega. Kui see kaugus on teile uus, tundub see kõigepealt ebamugavaks, kuid teeb paar kiiget ja keha muutub.

Seadistamine

Esimene samm, mis eeldab õiget positsiooni seadistamisel, on klubi kinni võtmine enne palli üleminekut. Palacios-Jansen soovitab kukutada oma käed rinnale, kui olete klubi kinni võtnud. Sel hetkel olete valmis liikuma ja võtma oma seisukoha. Esimene samm edasi parema jalaga, seades klubi pea palli taha. Hoidke klubi palli taha, asetage vasak jalg ja reguleerige oma kaugust pallist, liigutades oma jalgu, mitte klubi.

Ärge triivige

Pikk LPGA pro Pam Wrightil on puur, mis aitab teil hoida pallist eemal liiga lähedase hoiaku korrigeerimisprotsessi. Ta soovitab võtta oma klubi pealülitit, tõmmates seda otse allapoole. Kui pea katmine langeb maapinnale enne, kui jõuate seljakeele ülaossa, seisate pallist liiga kaugel ja peaksite oma koha lähtestama.