Tasuta täielik jalgpalli suve treening ja konditsioneerimise programm

Suve tugevuse ja konditsioneerimisprogrammi läbiviimine on kasulik jalgpalluritele, kes püüavad suurendada jõudu, kiirust, konditsioneerimist ja lihasmassi. Tasuta programmid aitavad ka jalgpalluritel, kes ei saa ise isikliku treeneri või treeneri palgata. Tasuta treeninguid peaks looma jõu ja konditsioneerimise treener või koordinaator.

Miami jalgpallimeeskonna suve tugevuse ja konditsioneerimise programmi saate tasuta leida Stacki ajakirja veebisaidil. Selle programmi filosoofia on hankida eelseisvaks hooajaks mängijate parim füüsiline kuju. Vastavalt 2010 Miami jõu ja konditsioneerimise koordinaator Andreu Swasey, “me veenduge, et poisid on suurepärases vormis, tugev ja valmis tegema mitmesuunalisi kärpeid.” Swasey sisaldab olümpia kaalu tõstmise harjutusi, sealhulgas võimsust puhas, rippuma, võimsus õlavarre ja split jerk. Need harjutused on mõeldud kogu keha tugevuse, jõu ja kiiruse suurendamiseks. Muud jõutreeningu harjutused hõlmavad külgsuunaliste säratusi, luudusid, supermeesid, plaate, ridu ja tagumisi sildu. Rep ja seatud piirid varieeruvad kogu suve jooksul. Suve alguses mängivad mängijad kõrgemate repside arvu vähemate komplektidega. Suve lõpuks täidavad nad viit komplekti kahel kordusel. Konditsioneerimis treeningu kombineerib erinevaid jooksu- ja liikumisharjutusi, et parandada mängijate suu kiirust ja säilitada nende füüsiline kuju. Harjutused hõlmavad zig-zag-lõigatud puurimist, tagurpedaali ja -tõmmet, erinevaid sprinkpeid ja proli gilisust.

Alabama ülikooli jalgpalli tugevuse programm loodi tugevuse ja ettevalmistuse koordinaator Scott Cochran. Samuti on see Stacki ajakirja veebisaidil tasuta leitav. Suveperioodil kestab 15 nädalat ja see on suunatud mängijate jõudluse, kiiruse, konditsioneerimise taseme ja võimsuse parandamisele. Eesmärgiks on saada mängijad tugevamaks, kiiremaks ja võimsamaks. Cochrani sõnul: “Coach Saban soovib, et me oleks kiire, füüsiline ja domineeriv meeskond. Ta soovib, et meil oleks neljandas kvartalis paremusjärjestus kui opositsioon.” Jõuvõtu treeningud töötavad iga keha lihastega esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel. Harjutused hõlmavad harjutamise vorme, ülakeha tõmbamisliike, ülakeha liikumist ja olümpia kaalu tõstmist. Harjutused on iga treeninguga erinevad, nagu ka retseptid ja vahemikud. Meeskond määrab nelja päeva nädalas. Suvekontrolli harjutused hõlmavad 110-kohalist sprenti, treppidel treppidel, staadionil treppidel ja trosside hüppeid.

Edela-Baptisti Ülikooli suvete tugevuse ja konditsioneerimise programmi filosoofia on luua tugevaid, paindlikumaid ja kiiremaid jalgpallurit. Programmi leiate kohapeal fastandfuriousfootball.com. Treeningut sooritatakse viis päeva nädalas, segades tugevust, paindlikkust, kiirust ja paindlikkust. Kaalukoolituse treening toimub neli päeva nädalas. Esmaspäev ja neljapäevane treening koosneb treeningu liikumisest, pinkistantsi variatsioonidest ja kõhu harjutustest. Reps ja komplektid varieeruvad kahe kuni nelja komplektiga kahest kuni 20 arvust. Teisipäev ja reede kaalutreeningu treening koosneb tõmmates harjutusi koos riputamiseks puhastab ja õla harjutusi. Kaalutreeningu treeningud on mõeldud vigastuste vältimiseks ja kogu keha tugevuse suurendamiseks jalgpalli oskuste parandamiseks. Treeningut sooritatakse kolm päeva nädalas ja see koosneb sprintist ja süstikudest. Need külmutusõppused on ette nähtud jalgpallurite valmistamiseks, et saavutada lihaste vastupidavus neli neljandikku. Külvikuid kasutatakse ka vigastuste vältimiseks ja jalgade kiiruse suurendamiseks.

Eureka kolledži jalgpalli tugevuse ja konditsioneerimise programm keskendub võimalike parimate mängijate arendamisele. Filosoofia on suurendada mängijate tugevust, jõudu, kiirust, üldist konditsioneeri ja kiirust. Kehakaalu treeningud sooritatakse neli päeva nädalas. Rutiin keskendub jõu ja jõu arendamisele kogu kehas. Päevad 1 ja 3 on harjutuste ülemise keha treeningud, mis hõlmavad pinkivahendite variatsioone, hõõrumisi, tõmbeid, tõukefunktsioone ja kaela harjutusi. Alam-keha harjutused viiakse läbi päevadel kaks ja neli, sh squats, power puhastab, surnud liftid ja jala kõverad. Reps ja komplektid varieeruvad kahe kuni nelja komplekti vahel, mis on vahemikus 1 kuni 15 kordust. Konditsioneerimisprogramm koosneb erinevatest sprint- ja agility puuridest, mis suurendavad lihaste vastupidavust ja üldist kiirust.

Miami ülikool

Alabama ülikool

Edela-Baptisti Ülikool

Eureka kolledž