Kuidas süüa tervislikus ühiskonnas

Paljud üliõpilased saavad kehakaalu, kui nad lahkuvad kodust, et elada ühiselamus, kuid võite vältida kohutavat “freshman15”, valides tervisliku toidu. Ole ettevaatlik selliste lõksude vastu nagu söögikohtade kõik söögikohad ja hilisõhtused pizza pidutsed. Planeerige söögikorrad ja valite mõõdukate portsjonite ning saate kasu toita, vältides samal ajal kaalu kasvu, kui naudite kolledži elu.

Tervislik hommikusöök

Hommikusöögi söömine võib anda teile energiat, et teid hommikul sind kätte saada, aitaksite rahuldada oma igapäevaseid toitainevajadusi ja parandada oma tähelepanu, kui käia klassis. Tervislik hommikusöök sisaldab kõrge proteiinisisaldusega toitu, komplekssete süsivesikute allikat, head C-vitamiini ja mõne tervisliku rasva allikat. Saate kiiresti oma tervisekeskuses tervislikku hommikusööki hõivata, kui salvestate kasti magustamata teravilja teravilja, mõne mandli, mõned apelsinid ja 1/2 gallonit piima oma toas. Teine võimalus on saada väikese teraviljaga pagarit maapähklivõi ja greibi.

Planeerige supermarketi reise

Üks kord kuni kaks nädalat sattudes toidupoed pakub teile võimaluse hoida tervislikus toidus nii, et te ei võta vähem tõenäosust, et ülikoolilinnakus kaubamajadest ja elamissaalide müügiautomaatidest võidakse kasutada rämpstoitu. Kui teil pole autot, võib üks teie sõpradest või toakaaslastest olla valmis sulgema supermarketile või perioodiliselt ühistransporti. Loo nimekiri, et vältida ebatervislike impulsiostude tegemist. Hoidke külmkambrit oma ühisruumi väikeses külmikus ja hoidke ülejäänud toitu riiulitel või oma kapis.

Salvestage tervislikud valikud

Söögisaalis tervislikuks söömiseks hoidke paljusid toitainega tihedaid toiduaineid, millel on pikk säilivusaeg. Tuunikonservide, loodusliku maapähklivõi ja vähese naatriumlubjaga supp on mitteprobleemsed tooted, mis pakuvad valku, kuid rasvavaba jogurt, madala rasvasisaldusega sirge juust ja lahja kalkuni rinnaga on suure valgusisaldusega võimalused, kui teie ühisruumil on külmik. Ühise magamistoas olevad head suupisted on kartulipüüniste ja küpsiste asemel madala rasvasisaldusega mikrolainete popkorn, rosinad ja terve nisuköögiviljad. Baby porgandid, õunad ja banaanid võivad külmkapis külastada päeva ning need on mugavad võimalused klassi liikumiseks.

Vältige tavalisi lõkse

Kohvikus rõhutage värskeid toite, nagu puuviljad, köögiviljad ja lahjad valgud, piirates samal ajal vähese toitumisvõimalusega võimalusi, näiteks friikartulid, pitsat ja magustoite. Salatraed pakuvad tavaliselt hulgaliselt värskeid ja tervislikke köögivilju, puuvilju ja lahjaid valke, nagu tuunikala, keedetud munavalgeid ja grillitud kanarinda. Kuna hilisõhtuse õhtusöögid ja õppesessioonid on võimalused rämpstoidu söömiseks, tooge oma tervislikud suupisteid, et vältida kiusatust süüa kõrge kalorsusega toitu hilisõhtul. Tehke vähese rasvasisaldusega popkorn oma magamistoasiseses mikrolaineahjus või tooge terviseseenidega kringlid või tangeriinid, kui sööte.