Kuidas ma panin värske kala, pisut õli ja köömiliha?

Pannküpsmine on kiire ja lõbus võimalus värske kala süüa. Siga, tursk, tilapia, merlang ja muud fikseeritud valged kalad väljastatakse pehmelt karmi välisküljel, kuumad ja pehmed sees, kuid peaaegu iga filee teeb. Praepanemine ei ole kõige kalorisisene meetod kala valmistamiseks, kuid oliiviõli kasutamine – mis sisaldab südame tervislikke monoküllastumata rasvu – on parem valik kui küllastunud või transrasvhapete kõrge või või margariin. Tehke see kalaroog iseendale, lisades oma lemmikvürtsidele ja maitsetaimedele teraviljakatte.

Loputa värsket filee külmas vees ja asetage need paberrätikutele. Pärast seda, kui on käideldud toorest kalast, pesta käed seebiga ja kuuma veega, et vältida saastumist küpsetatud toiduga.

Kallake köögiõli, nii et see hõlpsasti katta kalafilee kõik küljed, tükkide plaadile. Maitse järgi lisada soola ja värskelt jahvatatud musta pipra. Piserdage oma valitud kuivatatud ürtide või vürtsidega ja segage kahvliga.

Paigaldage iga filee maisi jahu segus, surudes alla, nii et köömnepuru katab kala. Keerake filee üle ja katke teine ​​külg.

Seadke pannil ahi ja lisage oliiviõli, et katta põhja umbes 1/8 tolli õliga. Pöörake soojust keskmisele tasemele, kuid ärge laske õlist suitsetada.

Tõmmake kuuma õli sisse tilk vett, kui see klõpsatusega klõpsab, on pann kaladele valmis. Paigaldage filee pannil ühe kihiga.

Küpseta kala umbes 10 minutit või kuni servad hakkavad pruuniks muutuma. Filuleeritakse spaatliga kergelt, et vältida kuuma õli pritsimist ja küpsetada teise külje veel 10 minutit.

Katsetage kala, kui soovite: hoia kahvlit iga filee paksemas osas. Kui kala on läbipaistmatu ja helbed kergesti ja cornmeal crust on krõbedaks, on see tehtud.

Liigutage puhas papp paberrätikuga ja asetage neile praetud fileed mõne minuti vältimiseks. Serveeri värskete sidruni kiiludega.