Kui palju kaotust kaotan 3 päeva nädalas?

Palju tegureid mõjutavad, kui palju kaotatakse igal nädalal, sealhulgas teie algasakaal, aktiivsuse tase, geenid, toidud, mida sööd – isegi teie vanus. Kui saate aru põhiliste kaalu kaotamise faktidest, on teil siiski võimalik määrata, kui palju treeningut peate tulemuste nägemiseks iga päev tegema.

Kui soovite kaalust alla võtta, peate sööma vähem kaloreid kui kasutate või kasutate rohkem kaloreid kui sööte. Sel moel on teie keha sunnitud oma keha ümber aset leidnud rasvavarude energia hankimiseks ja kaalu langus. See võtab 3500 kalorit, et teha 1 naela. Kaotades 1 palli nädalas, peate põletama veel 3 500 kalorit, kui sööte.

Tervislik täiskasvanu, kes saab ainult trenni kolm korda nädalas, peaks vähemalt 20 minutit intensiivse aeroobse harjutuse ja mõne jõutreeninguga kaks korda nädalas osalema. See on teie praeguse tervise taseme säilitamiseks vajalik minimaalne treeningutase. Suurendage kaalukaotust, suurendage aega, mida kulutate kardiovaskulaarse treeningu läbiviimisele.

Kui kavatsete kasutada madala kuni mõõduka intensiivsusega harjutust kolm korda nädalas, siis põletate teatud aja jooksul vähem kaloreid. Te kaotate vähem kaalu kui kõrg intensiivsusega treening. 30 minuti pikkuse aeroobse treeningu alumine intensiivsus põhjustab 200 kilo põletamist. Ballroomtantsides põletab 219 kalorit tunnis keegi, kes kaalub 160 naela. Ja 273 kalorit kellel, kes kaalub 200 naela. Maksimaalseks treeningu rutiiniks ja kõige rasva põletamiseks pikendage iga päev töötamise aega.

Tugev aktiivsus aitab teil põletada rohkem rasva lühema aja jooksul. Tugevam tegevus võib aidata teil, kui teie treeninggraafik on piiratud ainult kolme päeva nädalas. Keegi, kes kaalub 160 naela. Ja jookseb 8 mph põleb 986 kalorit iga tunniga. Teine inimene, kes kaalub 200 naela. Kaotab kuni 1 229 kalorit iga tunniga, kes töötab kiirusega 8 km / h. Niisiis, kui te kaalute 160 naela. Ja kestab selle kiirusega üks tund kolm korda nädalas, on teil selle nädala jooksul kaotatud 1 lb, kuni teie kalorite tarbimine jääb mõistlikuks.

Kui te kasutate ainult kolm korda nädalas ja soovite kaalust alla võtta, võib teie tervise ja mõistliku dieedi kasutamine teie üldise kalorsuse tarbimise vähendamiseks olla oluline. Isegi kui vähendate dieeti päevas vaid 300 kalorit, näete kiiremat kehakaalu langust kui ainult füüsilise koormusega.

Kaloreid ja kaloreid välja

Harjutuse soovitused

Madala kuni mõõduka intensiivsuse harjutus

Jõuline tegevus

Mõistlik dieet