Kui palju kaloreid te kaotate pärast 3 miili jooksu?

Kalorite põletamiseks ei kasutata ühtki sobivat lähenemisviisi, seega pole ühtegi vastust selle kohta, kui palju kaloreid põletatakse 3-miililises jooksus. Üsna ligikaudne hinnang paneb teie põletama umbes 300 kalorit, kuid see on väga ebatäpne arvutus, mis tõenäoliselt paljudel inimestel ei tööta. Kui olete keskmisest suurem, põlete rohkem kaloreid ja kui te olete väiksemad, põletate vähem kaloreid. Teie kiirus ei mõjuta oluliselt teie kalorite põletamist miili kohta, see mõjutab vaid seda, kui kaua kulub kaugus. Mõõdukus, mille juures te töötate kolme miili läbimiseks, mõjutab seda, kas põletad peamiselt rasva või süsivesikute kaloreid ja kõiki kaloreid, mida te põletate jätkuvalt pärast keha taastumist.

Täpsemad kalorite arvutamise prognoosid

Teie suurus mõjutab seda, kui palju kaloreid te põletate üle 3 miili: suurem keha nõuab lihtsalt rohkem energiat, et liikuda. Näiteks 125-naeline inimene põletab umbes 288 kalorit, mis töötab 12-minutilise miiliga või 5-mph kiirusega, samal ajal kui 185-naeline isik põletab 425 kalorit samades samades vahemaades. Kui te oma tempos suureneb Kolm miili kuni 10-minutilise miili või 6 miili tunnis, 125 naela, põletate täpselt 300 kalorit, samas kui 185-naeline inimene põletab 444 kalorit. Üles 7-minutilise miili kiirus – 3 miili kiirus 21 minutiga kiirusel 8,6 miili tunnis – ja 125-naine inimene põletab 305 kalorit, samas kui 185-naine inimene põleb 450 kalorit. Kiire võidusõitja, kes lõpetab 3 miili vaid 18 minutiga ja läheb kiirusele 10 miili tunnis, põletab 297 kalorit 125 naisega või 440 kalorit 185 naela eest; kiiremini kulgev kiirus põleb rohkem kaloreid minutis, kuid kuna see võtab vähem aega Aega, mis kulgeb 3 miili kaugusele, põletatud kalorid, mis põlevad samal kaugusel, ei erine üldiselt.

Kalorite allikas teie käivitamiseks

Kuigi teie kiirus ei pruugi märkimisväärselt mõjutada 3-miilises sõidu ajal põletatud kalorite arvu, mõjutab see, kui need kalorid pärinevad. Kui te töötate madala kuni mõõduka intensiivsusega, mis on määratud umbes 25-60 protsendini teie maksimaalsest südame löögisagedusest, siis kasutab keha raskust rohkem küpsetamiseks. Suurendades intensiivsust oma maksimaalse võimsusega kuni 70 protsenti või rohkem, põhjustab teie keha säilitatud glükogeeni suurema suhte rasvkoes. Glükogeeni on lihtsam oma keha jaoks mobiliseerida kütusena, nii et kui te töötate kõvasti, on see kergemini kättesaadavaks energiaallikas. Kui teie valitud kiirus nõuab 70 protsenti teie maksimaalsest südame löögisagedusest või suuremast kiirusest, Siis enamus ligikaudu 300 kalorist, mida te põletate, pärinevad glükogeeni või süsivesikute kauplustest. Treenimistemperatuur, kus te lülitate peamiselt rasva põletamise peamiselt glükogeeniks, on kõigile erinev. Eliit jooksja võib kulgeda kolm miili 7-minutilise miili tempos, kasutades mõõdukaid jõupingutusi, mis põletasid enamasti rasva. Kui harrastusjärjekord, kellel südame löögisagedus tõuseb kergemini jooksuajal, võib sama sammu läbi viia, et põleda peamiselt glükogeeni.

3-Mile Run intensiivsus mõjutab üldist kalorit põlema

Mida intensiivsem on 3-miiline joon, seda rohkem kaloreid saate pärast istungit põletada. Kui keha intensiivselt harjub, kulub teie keha jaoks pikema aja jooksul tavapärase puhkeaja taastamiseks. Kui kiirus, mida te jooksisite, on raske, siis hakkate kogema rohkem verejärgset hapnikutarbimist või EPOC-i. EPOC viitab pärast treeningut, kus keha tarbib hapnikku kõrgemal tasemel kui puhkeb, ja seepärast põletab rohkem kaloreid. “New Mexico’i ülikooli teadlased Chantal A. Vella, Ph.D. Ja Len Kravitz, Ph.D. Uuringu läbivaatuses järeldate, et intensiivsus intensiivselt mõjutab otseselt seda, kui palju kaloreid te põletate pärast treeningut. Tavaliselt on jõupingutused, mis ületavad 70 protsenti maksimumist, suurimad EPOC-id, aga täpne teie poolt sisestatud ekstra kalorite arv sõltub teie suurusest, efektiivsusest ja intensiivsusest.

Running for Kaalulangus

Kui proovite luua kalorite puudujääki, harjutades rohkem ja sööge vähem, tuleb kõige rohkem muretseda 300-450 kalorit, mida põlesid. Puudujääk 500-1000 kalorit põhjustab 1 kuni 2-kilogrammi kahju nädalas. Tee oma ülejäänu oma puudujäägi, vähendades kaloreid, mida tarbite iga päev; Ameerika Spordimeditsiini kolledž jõudis järeldusele, et tõenäoliselt vajab kliiniliselt olulist kehakaalu langust vähemalt 250 minutit mõõduka intensiivsusega nädala jooksul. Kuna jookseb intensiivse intensiivsusega harjutus, võib teil olla võimalus kaotada vähem kui 250 minutit nädalas kehakaalu langetamiseks. Kui aga saate nädalas töödelda kuni 250 minutit südame intensiivsusega intensiivsusest – alates jooksmisest ja muudest südamehaigustest nagu Zumba või sõudmine – ja ühendada see madala kalorsusega toitumise ja jõutreeningu abil, luuakse keskkond Tooma märkimisväärseid kaalukaotuse tulemusi.