Kalapüük kivi mägipargis

Atlanta idaosas on Stone Mountain Park (stonemountainpark.com) üks Gruusia kõige enam külastatud vaatamisväärsusi. 3200 aakri pargis on telkimisvõimalused, 18-auguga golfiväljak ja mõni Kagu-Gruusiast parim bassi kalapüük. Teised kalad, sealhulgas säga, singill ja crappie, on saadaval Stone Mountaini järves ja selle väiksemas naaberis Venable Lake.

Järved

Stone Mountain Lake katab 350 aakrit ja on avatud aastaringselt kalale. Järvele on juurdepääs kaldale, samuti paadilaenutus ja privaatsete paatide käivitamine. Paadid lubatakse järvel ainult päevavalgustundide ajal ja need on piiratud 10-hobujõuliste mootoritega või vähem. Ainus maks Stone Mountaini järve jaoks on väike park sissepääsutasu, kuid 37-aaker Venable Lake on tasuline järv ja tema vetes kalastamiseks on vaja lisatasu. See väiksem järv on avatud märtsiks kuni oktoobrini kalapüügiks ja lubatud on vaid parkide rentimise paadid.

Kalastamine

Larmemouthi bass on põhimängu kala Stone Mountain Parkis, kuigi mõlemad järved pakuvad suurepärast bassi püüki. Mõned parimad bassi püügid toimuvad mais ja juunis, sest suuremad jõed kogunevad ümber punktide ja voolu kanalite äärte, et taastada ja sööta suuresti pärast kudemist. Jigs ja Carolina-räigud pehmed plastist sööta on väga tõhusad ja võite ka saagi lindistada basseinidega, nagu näiteks poppers ja buzzbaits ;, Crappie kalapügipikad kevadel umbes madalas kattes ja sinivillid on saadaval aastaringselt. Võite harilikult leida sinigilli ümber langevate ja madalate taimestikute ning lihtsa ööloomaja, kes püüdis põhja või pudeli lähedal, on sageli kõik, mida vaja neid püüda. Siga elab sügavas vees, kuid nad liiguvad tihti madalas valguses tundide ajal söötmise suunas ja söövad lõhnavate looduslike söömade, nagu kana, aknakatkad, öökalajad, tükeldatud varjualused ja tassi sööt.

Parkimisrajatised

Evergreeni paviljoni lähedal asuvas Stonewall Jackson Drive’i paadikanalis saate käia Stone Mountaini järve paadis. Rowboats, kanuud, pontoon paadid ja paddleboatsid on saadaval ka rentida. Parkil on järeleandmised, söögikohad ja kingituste poodid, samuti ujumisbassein, golfiväljak ja laagris, kus on telkide ja veoautode jaoks rohkem kui 400 telki. Võite ka matkata Stone Mountaini tippkohtumisse, mis on 825-suu kupli kivimaterjal, mille pargiks nimetatakse.

Litsentsid ja määrused

Kalmistu Stone Mountain Parkis kala püüda peab praegune Gruusia kalapüügiluba. Litsentsid on saadaval pargis Gruusia loodusvaradeosakonna veebisaidi kaudu ning pakuvad kõige rohkem kauplusi ja spordikaupade kauplusi üle kogu riigi. Ülaltoodud kalapüügieeskirjad kehtivad Stone Mountaini järvele ning Gruusia kalastusaastate, piiride ja muude eeskirjade täielik juhend on saadaval veebis või trükitud kujul enamikes kohtades, kus litsentse müüakse.