Kuidas ma teen paprikat?

Paprika on Chorizo ​​vorsti, kana paprikashi ja muude roogade retseptid, kuid erinevus vürtsi sortide vahel on karm. Kuivatatud paprikatest valmistatud pulbervioos on saadaval hispaania või ungari sortidel. Hispaania paprika pärineb suitsutatud tšillipiparilt, samas kui Ungari paprika pärineb kuivatatud, kuuma paprikast või paprikast, nagu punane kollane või Ungari alma-paprika paprika. Sõltumata nende päritoluriigist või soojusest, pakuvad paprika paprika peene konsistentsi ja filtreeritakse, kuni kõik jäägid on liivapõhised graanulid.

Loputa paprika välise mustuse või pinnase eemaldamiseks ja puhastage paberrätikuga.

Kuivatage paprika. Seda saate teha kahel viisil. Looduslik meetod võimaldab päikese soojust teha tööd. Pane kuuma ja kuiva päeva paprikatega varjutatud väliterrassil kaetud paberrätikud. Laske paprikatel kuumusel kuivada kuni kaks päeva. Kui teil on toiduainetehüdraat, sisestage pipar ja järgige tootja juhiseid paprika kuivatamiseks.

Koorige kuivatatud piparte peal ja eemaldage küljed. Kasutage oma sõrmega, hõõruge välja kõik seemned ja visake need ära.

Lõika lõikelauale paprika lõigake ükskõik millisele küljele mitte rohkem kui 1 tolli ruududesse.

Lisage käputäis pipar tükke kohviveski või köögikombainist ja pulveriseerige need. Mahutage veski sisu kaussi ja korrake protsessi, kuni kõik pipar on maapinnal.

Hoidke sõelat teise kausi kohal ja raputage õrnalt paprikad läbi silma. Eemaldage kõik allesjäänud osakesed käsitsi ja lükake need väiksemateks tükkideks. Jälgige sisu jälle sõelale ja raputage pulber läbi.