Faktid kickboxingist

Kickboxing (eriti Cardio Kickboxing) on ​​aeroobne harjutusvorm, mis aitab teie keha tugevdada ja seada. See on võitluskunstide sport, mis aitab teil sobitada ja pakkuda kasu tervisele, näiteks keharasva vähendamine, paindlikkus ja tugevdatud süda. Kickboxing parandab teie tasakaalu ja tõstab keha tugevust. Vigastuste riski minimeerimiseks ja treeningutulemuste maksimeerimiseks peaksite alustama soojendusega ja õppima põhikursusi ja liikumisi juhendajalt.

Soojendama

Kikboksiseanssi käivitamiseks lühike soe aitab teil oma keha venitada ja oma meelt valmis olla. Kickboxing soojenemine peaks sisaldama lihtsaid harjutusi, et saaksite rohkem keskenduda oma meeleavalduse saamiseks seansi jaoks valmis. See aitab teil saada juhendajat, mis aitab teil motiveerida ja vaimselt ette valmistada selle spordi jaoks, mis hõlmab intensiivsust, täpsust ja ohutut keha liikumist. Kuluta oma soojendamiseks kaheksa kuni 10 minutit.

Tugevus

Kickboxing võimaldab teil luua oma tuum ja parandada oma tasakaalu. See aitab tugevdada oma õlad, käed ja abs. Teie alumine keha annab selle harjutuse eelise, mis toonib sinu reite ja tõhustab oma tagumist otsa. Kickboxing ehitab tugevamaid lihaseid üle kogu keha. Täppis, mida te kasutate oma relvadega, kui teid punch ja jalad, kui kick, parandab teie paindlikkust.

Südamehaigus

Kickboxing saab teie südame pumpamiseks ja teie lihased töötavad nagu te lööb ja pühkida oma teed läbi treeningut. Mississippi ülikooli uuringus mõõdeti kickboxingu füüsilist tervist ja leiti, et see parandab teie sobivust ja südame tervist. Punching and kicking võib aidata teil vähendada südame tervisega seotud kasu.

Põletada kaloreid

Kickboxing aitab sul põletada kaloreid kiirusega 350-450 kalorit tunnis. Kikkokeerimise ajal liigub nii ülemine kui ka alumine keha, aitab teil rohkem kaloreid põleda. Kikkokeerimise kõrge aktiivsuse tase võimaldab teie kehal kasutada rasva kui energiat rasva põletamise treenimiseks.

Vigastused

Kui hakkate kickboxist esmakordselt käivituma, tutvustatakse teile uusi käike ja võite kasutada teisi treeninguid kasutades erinevaid lihaseid. On võimalik, et teil võib olla lihase või lihase vigastus. Uurijad East Stroudsburgi ülikoolis Pennsylvanias viisid uuringusse, et hinnata kickboxing klasside vigastusi. Nad avastasid, et 15 protsenti klassi ja 31 protsenti õpetajatest olid vigastatud. Kere osad, mille puhul olete kõige suurema ohtu vigastada, on teie põlved, pahkluud, selja-, puusa- või õlavarred.