Kuidas aju puhastada toitumisega

Vaimne selgus on tervislik aspekt, mis on kasulik kõigis eluvaldkondades. Ükskõik mis olukord on, olgu see siis kodus või tööl ning nii üksi kui ka teiste ettevõttes, on võimalik mõelda selgelt. Kahjuks võib kehva toitumise tarbimine selles piirkonnas tõeliselt langeda. Mitte söömine, joomine ja toidupakenduste võtmine igapäevaselt, mis tugevdab meie meeleolu, toob palju inimesi pilku. Ala puhastamine toiduga on õnneks üsna lihtne saavutada.

Võtke iga päev kalaõli kapsel. Sellised looduslikud toidulisandid on suurepärased, täielikult looduslikud Omega-3 rasvhapete EPA ja DHA allikad. Need toitained on kesksel kohal aju toitmisel, mis toimib selle normaliseerimiseks. Lääne-Virgini ülikooli meditsiinikooli meditsiinikolleegiumi Julian E. Bailes M.D. ütleb: “DHA on ohutu, taskukohane ja hõlpsasti kättesaadav kogu maailmas, et potentsiaalselt vähendada traumaatilist ajukahjustust”.

Sööge nii palju värskeid puuvilju kui võimalik. Ükski teine ​​looduslik toiduaine ei sisalda rohkem vitamiine, mineraale ega aminohappeid kui kvaliteetsete mahepõllumajanduslike puuviljade puhul. Enamik aminohapete kollektiivsetest komponentidest mängivad keskset rolli vaimsete protsesside süvendamisel. Loomulikult sisaldavad kõik puuviljad üle 50 protsendi oluliste ja asendamatute aminohapete sisaldust.

Joo palju puhast vett. Aju koes on see palju rohkem kui ükskõik milline teine ​​aine, märkimisväärne varieeruvus. Lihtsalt sattuge harjumuseks teiste jookide asendamiseks veega, kui see on võimalik. U.S. geoloogilise uuringu veebisaidi kohaselt “Vesi on kõigi elusolendite jaoks väga oluline, mõnedes organismides on kuni 90 protsenti nende kehamassist pärit veest. Kuni 60 protsenti inimkehast on vesi, aju koosneb 70 protsendist veest ja kopsud moodustavad ligi 90 protsenti vett. ”

Vältige kofeiinipõhiseid jooke. Tugev kohvi- ja stimuleeriv energiajook on tavaliselt selle aine väga tugevad allikad. Üks kofeiini tarbimise kahjulikest kõrvaltoimetest – eriti pideva jootmise korral – on dehüdratsioon. Ala vältimiseks on aju tavapärasel puhastamisel veelgi enam vaja asetada tähtsus.

Konsulteerige oma arstiga. Mõistus on kompleksne koostis erinevate komponentidega ja on inimese füsioloogia kõige olulisem osa. Kuigi tõhususe parandamiseks on võimalik võtta mitmeid üldisi samme, võib teie meelest ebaühtlane toimimine oluliselt mõjutada olulist toitumisalast tasakaalustamatust. Ainuke tõeline viis, kuidas täpselt hinnata, mida see probleem võib olla, tuleb katsetada ja seejärel tegutseda vastavalt selle eksami tulemustele.