Kui palju kaloreid ma pean iga päev põletama, et kaotada 10 naela. 1 kuu jooksul

Kaotamine 10 naela. Ühe kuu jooksul on väljakutse, kuid saavutatav eesmärk. Enim aeglase ja püsiva dieedi ja kehaliste plaanide puhul saate kaotada umbes 2 naela. nädalas. Kui jälgite oma päevaseid kaloreid, pidage meeles, et saate säästa kaloreid, muutes oma toitumist ja harjutades. Säilitage oma kehakaalu langus pärast kuu lõppu, muutes elustiili muutusi oma toitumise kavas ja treeninggraafikus. Enne uute keharakenduste alustamist või oma toitumise alustamist kaalulanguselt võtke ühendust oma tervishoiuteenuse osutajaga.

Põhimõte matemaatika kaalulangus on see, et kaotada ühe naela rasva, peate põletama 3500 kalorit. Seetõttu kaotage 10 naela. Ühe 30-päevase kuu jooksul peaksite kuu jooksul olema 35 000 kalorit või umbes 1166 kalorit päevas. See graafik ei paku puhkepäevadel treeningut ja ei tohiks petta päeva oma toidust. Kui soovite kasutada ühte puhkeaega harjutusest, püüdke kirjutada 1346 kalorit päevas ülejäänud 26 päeva kuus.

Põletus üle 1000 kalorit päevas on palju lihtsam, kui te osalete südame-veresoonkonna aktiivsuses ühe tunni jooksul. Tegelikult, kui teete jõulist aeroobset harjutust, näiteks jooksmist või rulluisutamist, olete juba ühe tunni jooksul põletanud 900-1 400 kalorit. Mida rohkem te kaalute või rohkem lihaseid teil on, seda rohkem kaloreid te põletate. Teised rasvade põletamise treeningud, mis põlevad umbes 600-800 kalorit tunnis, hõlmavad hüppenööri, tae kwon do, sörkimist, jalgpalli mängimist ja trepist ronimist.

Tugevuskoolitus ei salvesta kaloreid samal klipil kui aeroobset treeningut, kuid see suurendab teie puhkeaine ainevahetust. Kui teete lihasmassi, põletate kogu päeva kogu kaloreid. Proovige vastupanuvõimega masinate ja vabade masside vööndis jõusaali või rakendage harjutusi, mis ei vaja seadmeid. Tõsised, squats koos bicep-kõõlustega ja kõhuõõsad koos jalgade liftidega pakuvad täis kehatreeninguid. Sihtige oma ülemise keha pullups ja oma alakeha koos lunges ja külgmised tõstab.

Kui jõuate oma sobivuse eesmärkide suunas, põletate vähem kaloreid sama treeninguga. Suurendage väljakutse taset oma harjutuse rutiinist, tehes intervalltreeninguid. Selle mudeli puhul muudate oma temposid ja lülitate lühikese kiiruse, mis kiirendab teie südame löögisagedust ja hoiab selle kõrguse isegi siis, kui jõuate tagasi taastumistempo juurde. Intervalli treenimine võib olla nii lihtne kui jalgrattaga sõitmine või sõitmine mägisel marsruudil ja kallutades raskemaks. Pöörake iga treening intervalltreeninguks, suurendades iga viie minuti järel kiirust. Kulutage 30 sekundit sprint, jäta vahele kallutamise või hüppenurgad, taastage üks minut ja naaske treeningusse.

Vastavalt Haiguste Kontrollikeskuste andmetele tunnete end täis toidu hulka, mida sööte, mitte seda, kui palju kaloreid te tarbite. Suurendage kõrge kalorsusega töödeldud toitude ja rasvade asemel toitainete tiheda ja kiudainerikka loodusliku toidu hulka. Tervisliku toitumise plaan sind täidiseks sisaldab täisteratoid, puuvilju, köögivilju, tailiha, kala, oad, mune ja pähkleid. Mõned lihtsad toidukaupade vahetusprotsendid aitavad teil toidust vähendada umbes 1000 kalorit päevas. Magustoidu asemel sööb sulle umbes 450 kalorit. Lõpeta see magus kohvijook ja pehme jäätise tee ning säästad umbes 400 kalorit. Sööge marju, et asetada žetoonide suupistekotti või suures koguses friikartulit ja säästa veel 500 kalorit.

Matemaatika

Kardiovaskulaarne harjutus

Vastupanu harjutused

Intervall koolitus

Toidu vahetused