Kui kaua pärast augustamist saab kandma kõrvarõngaid?

Üks küsimus, mida peaaegu kõik küsivad, kui nende kõrvad on läbistunud, on see, kui kaua nad peavad ootama, enne kui need kannavad kõrvarõngaid. Pärast esmakordse sisselõikamise kõrvarõnga panemist peavad teie earlobes aega paranema, enne kui saate oma valitud kõrvarõngaid vahetada. Kui on aeg don danglers, pidage meeles, et neid tüüpi kõrvarõngaid ei tohi pikka aega kanda, kuna on pikkade sirgumise või purunemise oht.

Kõrvade pikendamise protseduur

Alati on kõige parem, kui ükskõik millised steriilsed nõelad oleksid läbinud professionaalse kortspinki läbitöötamise, sealhulgas kõrvapulgad. Erinevalt kõrvapõlvest püstolidest võib nõela steriliseerida masinas, mida nimetatakse autoklaaviks ja mis kasutab kõrgsurve aurut, et eemaldada kõik elujõulised mikroorganismid objekti pinnalt. Plastikust läbitorkamispüstolid ei saa autoklaavida ja võivad seega levitada infektsiooni ühelt kliendilt teisele, isegi kui neid desinfektsioonivahendiga pühitakse. Aroomitarbed koos steriilsete nõeltega ja kirurgilised terasest ehted sageli paranevad sujuvalt kui relvade pikkused, kuna relv kasutab ägeda jõuga traumaid, et lasta hambaid läbi laba.

Kõrvarõnga järelkäsitlus

Alkohol ja vesinikperoksiid on liiga karmid ja värvuvad uuteks pikkadeks, kui nad paranevad. Professional Piercersi Assotsiatsioon soovitab õlavarreid õlitada 1/4 tsp valmistatud soolalahuses. Mitte-joodatud meresoola ja üks tass sooja veega pudelisse. Pärast leotamist peske lobes antimikroobse seebi abil. Hoidke oma käed ehteid eemal, kui te seda ei puhasta, ja vahetage sageli oma padjapüüniseid. Kui järgite seda järelravi protseduuri kaks korda päevas, saate oma kõrvarõngaid muuta nelja kuni kuue nädala jooksul.

Ehted esialgseks kõrvarõngastuseks

Parimad ehted esialgseks kõrvapõlve pikksest on kirurgiline roostevabast terasest kinnine rant ring. Sõrmustel on mugav uinuda ja vabalt liikuda läbi kõrvaklambri, muutes need lihtsamaks puhastamiseks kui augud. Kõige sagedamini läbitavate kõrvamõõdikute mõõtmed on 18 või 20, mõõtepiirang on veidi väiksem.

Kaelus kõrvarõngad

Kui eemaldate kõigepealt rõngad ja lisate uusi ehteid, kasutage kvaliteetseid metalli nagu kirurgiline teras, kuld, plaatina või titaan. See kõrvaldab või vähendab nikli riski, mis ärritab teie uut iluosa. Valige kõige levinumad kõrvarõngad, mida saate kõigepealt hõivata lühikese aja jooksul. Ole ettevaatlik keeruliste mustrite suhtes, mis võivad teie juuksed kinni püüda. Kuigi teie pikkused on paranenud, on nad endiselt uued. Juvetel, mis on püütud ehteid, saab tõmmata või uhutada uut augustamist.

Piercingi venitamine

Raske rippuv ehted on potentsiaal venitada oma lindid või isegi rippida kaudu lobes. Kui otsustate kandma tugevat kõrvarõngaid, siis otsige enne ehted sisestamist väikesed silikoonist läbistavad kaitsmed, mida saate aukudesse sisestada. Need kaitsjad annavad tugevust auguaugude aukude ümber, hoides ehted venitades või rebimisel. Nad võivad ka kaitsta metalallergiate vastu, mis on tavaline probleem, mis tuleneb odavate ehete kulutamisest. Kui soovite oma pikkusega sirguda otstarbekalt suuremahuliste pistikute kandmiseks, otsige Professional Piercersi Assotsiatsiooni sertifitseeritud läbilõikurit, et aidata teil kitsendustega venitada.