Kuidas soolase sinki parandada

Korrapärased tuharad sobivad enamikul juhtudel, kuid mõnikord siseneb külmik mõni korral või kingina spetsiaalne “maasink”. Nendel spetsiaalsetel pirnidel on kindel tekstuur ja maitse tänu maapähklite toidule ja pika ja kuiva ravile. Riistelgedel võib olla hallituse kattekiht, mida tihti eemaldatakse lihunikuga koos koorikuga. Nad on ka üllatavalt soolased, kuna nende hooldus- ja suitsetamisprotsessid annavad neile nende rikkalikku maitset. Säilitusainete lahustamiseks on vaja eritöötlust.

Loputage sink 24-30 tunni jooksul suurel veekindlal veeküljel. Soojenemine eemaldab pinna soola, mis on aeg-ajalt nähtav kui sinki kristallid nahal või koor.

Enne jätkamist eemaldage maksimaalne soola kogus 12-15 tundi. Kui sink on äärmiselt soolane, vahetage vett sagedamini, kui pinnale on tekkinud pruun.

Eemaldage sink veekeelt ja loputage ära. Lõika vormi eemaldamiseks puhastage sinki köögiviljaharjaga leige vees.

Peske ja kuivatage veekeetja. Asetage ümmargune kooki riiul või muu riiul, mis sobib põhjas, et hoida sink kerise põhja küljest. Paigaldage veekeetja ja sink tagasi ahju ülemisele põletile.

Täida veekeetja külma veega ja viia see keemiseni. Loputage sink umbes 20-30 minutit ühe kilo eest, kuni liha on kahvliga. Loputage soolase rasva, mis tõuseb veekeetja aurude peale. Sinki sisetemperatuur peaks jõudma 150 kraadi Fahrenheitini.

Eemaldage söögikorvist veekeetjast lihakangid ja koorige koor tagasi. Eemaldage kõik, va 1/2 tolli rasvaga, filee nuga.

Määrake rasv diagonaalselt, tõmmake nelkidega, lisage glasuur ja viige sink seibitud pannile, klaasitud küljele üles, eelnevalt soojendatud 350 kraadi Fahrenheiti ahjus.