Kui palju võite kaotada, kui sa jooksid 15 minutit iga päev?

Sörkimine on üks kiiremaid viise südame-veresoonkonna süsteemi kujundamiseks. Kuid teie süda ei ole teie keha ainus osa, millest kasu on. Te saate madalama keha tugevuse ja kopsude suutlikkuse ning tõenäoliselt kaotate paar kilo. Jog iga päev 15 minutit ja lõpuks võite leida, et soovite ennast veelgi välja tõrjuda.

Olenemata sellest, millist treeningut teete, peate põletama rohkem kaloreid kui sööte, et kaalust alla võtta. Iga kord, kui luuakse defitsiit 3500 kalorit, kaotate 1 kg ülekaalu. Toidu muudatuste tegemine aitab teil saavutada oma eesmärki, nii et saate kiiremaid tulemusi. Sööge rikkaid süsivesikuid, nagu terved terad, köögiviljad ja kaunviljad, koos lahja valguallikaga. See annab teile energiat, mida peate välja töötama, ja see kõrvaldab tühjad kalorid, mis võivad põhjustada kaalutõusu või kehakaalu langetamist.

Kalorite arv, mille põletate sörkimise ajal, sõltub teie kehakaalust. Mida rohkem te kaalute, seda rohkem energiat kalorite kujul peab keha kulutama aktiivsuse ajal. Kui te kaalute 220 lbs. Ja jog umbes 15 minutit, põletate iga päev ligikaudu 175 kalorit. Kui te kaalute 140 naela. Ja jog umbes 15 minutit, põletate 110 kalorit. Mida raskem, seda kiiremini kaotate oma igapäevase rutiiniga sörkimine. Pidage meeles, et kui te oma eesmärgi kaalust lähete, põletate vähem kaloreid kui te esimest korda alustades. Sul on vaja suurendada oma sörkjooksu kestust või kiirust, et säilitada sama kaalu vähenemise määr.

Teil asuv maastik mõjutab, kui palju kaloreid te põletad, ja sellest tulenevalt, kui kaua te kaotate. Mägede siirdamine või tuule vastu võitlemine võib suurendada kalorite arvu, mida kulutate oma igapäevase lõbureis. Kui elate ranna lähedal, liigutage mööda seda täiendava kalorsusega põletuse saamiseks jalad, mis löövad liiva. Vastavalt “Euroopa ajakirjale rakendusliku füsioloogia ja töötervise füsioloogia kohta” võite põletada ühe miili kohta 1,2-1,8 korda rohkem kaloreid, mida jookseb liivaga, kui võite sörkida kindlale pinnale.

Kui te igapäevaselt jalgsi 15 minutit ja ei suurenda kalorite tarbimist, siis kaotate kehakaalu. Kui te kaalute 140 naela, kaotate umbes 1 lb kuus. Kui te kaalute 220 lbs, kaotate umbes 1,5 lbs. iga kuu. Iga nädala kaotamiseks naela võrra, lisaks kaalu kaotamisele sörkimisega, vähenda oma toidust kuni 500 kalorit. Kaasa rohkem kaalu oma igapäevase joguga, suurendage aega, kui kulutate sörkimist või jookske karmal maastikul.

Kaalulanguse põhimõtted

Põletatud kaal ja kalorid

Maastik

Üldine hinnang