Kas vesi aitab rasva põletada?

Inimestele on antud juua iga kaheksa kuni kümne klaasi vett iga päev, kuid enamikul neist pole aimugi, miks nad peaksid seda tegema. Piisava vee joomine on teie üldise tervise jaoks otsustava tähtsusega, kuid see on oluline ka kaalukaotuse oluline vahend. Kuid see pole maagiline kuuli. Tervisliku toitumise ajal tervisliku toitumise ajal tervisliku toitumisega tervisliku seisundi säilitamine aitab teil kaotada kehakaalu ja hoida selle ära, kuid lihtsalt joovad rohkem vett ja muud muutusi ei piisa rasva põletamiseks.

Rasvifaktid

Rasv on organismis hoitud, kui võtame rohkem kaloreid kui me tarbime. Pole tähtis, kas nad on proteiini kalorid või süsivesikute kalorid või kas nad pärinevad jäätist või salatist. Kui te võtate rohkem kaloreid kui põletad, hoiab keha ekstra rasva. Üks kilo rasva sisaldab 3500 kalorit. Rasva naela kaotamiseks peate kas põletama 3,500 kalorit, et põletada ühe kilo rasva, või peate võtma 3,500 kalorit vähem kui põletad.

Vee faktid

Vesi on iga keemiarelva keemilise reaktsiooni aluseks, sealhulgas rasva põletamine. Te võite elada veega üksi 30 kuni 40 päeva jooksul, kuid kui te lähete ilma veeta mingil kujul rohkem kui kolmeks päevaks, siis tõenäoliselt sureb. Kui te ei võta piisavalt vett, ei suuda keha oma tööd tõhusalt teha. Kui ainsad vedelikud, mida te tarbite, on kohv, tee, sodas, kunstlikud puuviljamahlad jms, muutub see kergelt veetustatud, sundides keha aeglustama ainevahetust, et kompenseerida. Aeglane, veetase näljane ainevahetus ei põle rasva efektiivselt.

Kaalulangus faktid

Kaalulangus võib toimuda ainult siis, kui annate oma kehale vajalikku vett lisaks piisavatele toitainetele. Kui soovite kaalust alla võtta, peate tarbima 1,200 kuni 1500 kalorit päevas, kui olete naine ja 1500 kuni 1800 kalorit päevas, kui olete mees. Teie toit peaks koosnema värsketest köögiviljadest, lahjadest valkudest, terved teradest, puuviljadest ja asendamatutest rasvhapetest nagu oliiviõli ja pähklid. Joomine 32-64 untsi vett iga päev aitab teie kehal teha oma ülesanne ringlevate toitainete, loputades välja toksiine ja ekstra vett ja põletades rasva.

Hoiatused

Vesi ei sisalda kaloreid ega mõõdetavaid vitamiine. Kuigi võib olla ahvatlev kiirendada ja juua ainult vett, ei ole see nii tervislik, ohutu ega tõhus. Ainult vesi üksi ei ole teie keha kütmiseks piisav, nii et kui te kiiremini üle 24 tunni, aeglustub ainevahetus ja teie keha lõpetab rasva põletamise. See tähendab, et peate töötama kaks korda nii palju, et teie ainevahetus muutuks kiiremaks, kui kiire on. Vesi võib aidata teil põletada rasva, kuid see pole maagiline rasvade põletav eliksiir eraldi.