Stipendiumid jalgpallile

Jalgpalliprogrammide toetamiseks on igal aastal saadaval rahalisi vahendeid miljoneid dollareid, kuigi enamik organisatsioone seavad ülempiiri, näiteks 100 000 dollarit, selle kohta, kui palju raha võib taotleda. Abikõlblikkuse kriteeriumidele vastava toetuse leidmine ja sõelumine on lihtsalt esimene samm teie organisatsiooni rahastamise saamiseks. Järgmine samm on koostada ettepanek, mis näitab selgelt teie vajadust ja seda, kuidas fondid saavad osalejatele kasu.

U.S. noorteportaal toetab U.S. noortejalgpalli ühinguid. Organisatsioon annab toetusi ka U.S. noortejalgpalliga seotud programmidele, sealhulgas TOPSoccerile. TOPSoccer-spetsiifilised toetused aitavad programme, mis aitavad luua jalgpallivõimalusi füüsilise või vaimse puudega noortele. Mõlema toetuse saamiseks peab rühm olema vähemalt 3 aastat vana. Prioriteediks on programmid, mis pakuvad alla 12-aastaseid lapsi. Toetused mõlema programmi jaoks antakse igal aastal. Edukad taotlejad on need, mis kõige paremini näitavad, et nad järgivad U.S. noortejalgpalli missiooni, mis soodustab noorte mängijate füüsilist, emotsionaalset ja vaimset kasvu ning arengut. U.S. noortepühad andsid 2010. aastal 10 TOPSocceri toetust ja 15 puhkeprogrammi toetust. U.S. Youth Soccer on Ameerika Ühendriikide jalgpalliliidu suurim liige.

Soccer Across America toetuste eesmärk on aidata organisatsioonidel alustada uusi jalgpalli programme kogukondades, mis on vähekasutatavad. Põhirõhk on jalgpalli kättesaadavaks tegemine madala sissetulekuga lastele. Soccer Across America pakub ka administratiivseid juhiseid ja jalgpallikoolitust mängijatele ja organisatsioonidele. Kandidaadid, kes sobivad U.S. noortejalgpalli missiooniga, maksavad kõige paremini. Seda seetõttu, et USA noorte jalgpall pakub Soccer Across America’ile toetusi. Aastal 2010 anti 14 soccer Across America toetusi.

Ameerika Ühendriikide jalgpallifond annab ka toetusi. Abikõlblike üksuste hulka kuuluvad mittetulunduslikud organisatsioonid, kohalikud omavalitsused, koolid ja hõimurahvaste riigid, kellel on jalgpallipõhine projekt või programm. Programmi toetused aitavad organisatsioonidel maksta mängijatele, kohtunikele ja treeneritele seadmete, vormirõivaste, rajatiste rentimise, reisikulude, registreerimistasude ja väljaõppe eest tasu. Kõige edukamad taotlejad on need, kes teenivad 50 000 või enama elanikkonnaga majanduslikult ebasoodsamas olukorras olevaid linnapiirkondi. Prioriteedid on ka organisatsioonid, mis rõhutavad uimastitevastaseid või vägivallavastaseid programme või toetavad tervislikke eluviise.

Kui kasutate USA Soccer Foundationi kriteeriume, võite taotleda ka väljatoetusi ja jalajälgitoetusi. Väliabiteenused aitavad organisatsioonidel planeerida, kujundada ja ehitada jalgpallivälju. Jalajälgitoetused antakse organisatsioonidele, mis arendavad sünteetiliste muru jalgpalliväljakuid. Kohaldamiseks peab organisatsioonil olema vähemalt kümneaastane rendileping / maakasutuskokkulepe. Tuledel kasutamiseks on vaja kirjutada kirjalik luba kogukonnast, kus projekt on ehitatud.

Noorte toetused

Ameerika jalgpall

Programmi toetused

Väli toetused