Kuidas saada oma vastsündinu magamisvarras?

Vastsündinud beebid on absoluutsed rõõmud. Ja kuigi enamik vastsündinud magab iga päev 14 kuni 18 tundi, on vanematel sageli palju probleeme, et nad magaksid. Kuigi vastsündinud beebi mõnikord on kerge magama jääda, tekib väljakutse, kui ta paneb beebi võrevoodi sisse magama panema. Kuna lapsed veedavad oma ema emakat 9 kuud, eelistavad nad suuremat mugavust magada. Kui laps magab võrevoodi, pakub see kõigile paremat öösel magamist, mis muudab päeva lihtsamaks. Aja ja püsivusega saate aidata oma beebil magama oma võrevoodi juures.

Oodake, kuni teie beebil on märke valmisolekust magada, et panna ta oma võrevankrisse. Stanfordi Lucile Packardi lastehaiglas selgitatakse, et kui paned lapsele oma beebi magama, kui ta tunneb end aktiivseks ja mänguliseks või ei väsinud, tekitab see seda ainult rohkem. Kui ootate valmisoleku märke magama jääma, näiteks hõõrudes silmad, läheneb ja triivib une varajases staadiumis, on see lihtsam, kui beeb rahulikult magab oma beebis, sest ta on juba väsinud.

Pange võrevoodi oma magamistoas, nii et teie vastsündinud on teie kohalolekust teadlik. Haruldane osa magamiskotist lapsevankris lapsele tavaliselt ei ole võrevoodi ise, see on asjaolu, et ta ei tea, kus tema ema ja isa on. Kui paned lapse võrevoodi oma magamistoas, saab ta ära tunda, et olete temaga öösel, ja ta tunneb end mugavalt, muutes kergemaks, et ta magaks.

Mugav talle pehme muusika, pimedus ja mobiiltelefonid. Lucile Packardi Lastehaiglas Boston soovitab mitte panna täidisega looma lapse võrevoodi siiski, kuna see võib olla lämbumisoht.

Mine oma võrevoodi juurde, et ta aeg-ajalt teda kontrolliks, kui ta karjub, rahulik oma beebi sisse ja siis pöörduge tagasi oma voodisse või oma igapäevatöösse, et ta õpiks ilma teiega magama jääma. Püha Joosepi ülikooli psühholoogia professor Jodi Mindell ütleb New York Times’ile, et vanemad peavad oma käitumises olema järjepidevad, kui laps laseb oma beebi magama jääda. Ta soovitab lapsele kontrollida ja teda rõõmu tuua, kui ta karjub, kuid siis kõndides eemale, et ta lõpuks õppiks ise magama jääma. Kuigi võib tunduda julm, et ajapikku lapsepuhkus üksi jätta, rõhutab see lähenemisviis, et laps saab varsti kohaneda ja õppida, et lapsehoidmine tähendab, et on aeg magada.