Mitu sammu teevad jalamil kohta jalamil?

Pedomeetrid on suurepärane võimalus jälgida vahemaid kõndides ja neid on lihtne kasutada. Enamik lihtsalt klipi vöö või pükste tasku. Pedomeetri kasutamise üks eeliseid on võime hoida vahemaa arvestust. See võib soodustada kõndimisprogrammi jätkamist, kaardistades suurema ja pikema vahemaaga seotud edusamme. Nagu valitsuse uuring näitas, võivad kõndimisprogrammid põhjustada kehakaalu langust.

Faktid

Wisconsini tervishoiu- ja pereteenuste osakonna andmetel on miil umbes 2 000 kuni 25 500 sammu. Sammude arv varieerub üksikute jalutusmustritega. Kui inimesed kõnnivad, on vahekaugus ühe kinga kanduri vahel, kui see ulatub maapinnale järgmise vööri otsani, teine. See erinevus sammu pikkustes akumuleerub üle vahemaade, mille tulemus on vahe umbes 500 sammu miil.

Pedomeetrite programmeerimine

Pedaamid võimaldavad üldiselt programmeerida oma individuaalse sammu pikkust, nii et jalgemõõturit saab individuaalselt kohandada oma kõndimismustrile. Teie sammu jõudmiseks on olemas mitmesugused meetodid ja pärast sammu pikkuse arvutamist sisestage sammupikkus oma pedomeetrisse. Selle tulemuseks on kauguse lugemite täpsus.

Meetodid

Lihtsaim viis oma sammu pikkuse leidmiseks on, et sõber kasutaks mõõdulindi mõõdet ja märgistaks ühe sammu pikkus, kui kõnnite. Võta mitu mõõtmist ja keskendage neid. Parim viis on lugeda seda, kui palju teid vajate teatatud kaugusele, näiteks jalgpalliväljale, mis on 300 jalga. Jagage samme, mida vajate 300 jala katmiseks. 100 sammu korral on sammu pikkus kolm jalga.

Jalutuskäigud

Kuna ülekaalulisus jõuab epideemia tasemeni, suurendavad valitsused julgustust kodanikel osaleda kehakaalu langetamise programmides. Paljud programmid pakuvad jalutuskäiku ja muud tegevust, et julgustada kõndimist tervislikuma eluviisiga. Jalutuskäik, nagu näidati, et see on efektiivne kehakaalu langetamise programmides, ja kui kaua inimene jääb kõndimisprogrammi, siis suurem kaal kaob.

High End Pedometers

Mõned kõrgetasemelised pedomeetrid kasutavad pedomeetri kasutaja leidmiseks GPS-i. Need pedomeetrid võivad kaasa tuua väga täpsed kaugused kõndides. Nad tulevad sageli arvutite jaoks rakendustarkvara abil, nii et infot saab arvutisse alla laadida, kaugust, keskmist sammu pikkust, kiirust ja muud jalakäigu teavet saab arvutada ja kuvada kasutajale.